1500-1700 TL Oyun Sistemi Toplama

t1n3mx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi 1700 lira bütçeye çıkabilirim en fazla. Oynayacağım gta 5, league of legends, csgo, payday, h1z1.

İntel amd anlamam pek sizin kafanıza hangisi uygunsa sıkıntı yaşamayacağım sistem istiyorum. Ayriyetten bende sapphire r7 240 2gb 128 bit ekran kartı var. Sizce bu ekran kartı bu oyunlar için yeterli olur mu? Son olarakta bende kasa var şu an. Ekstra almaya gerek var mıdır?

Sadece vatan bilgisayar'dan alabilirim. Yaşadığım yerde vatan bilgisayar var düzgün olarak.

Bu benim onerim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 486
Hocam mesaj engelim vardı yazamadım. bir arkadaşım i3 işlemci tercih etmemem gerektiğini söyledi i5 3.2 ghz alabilirsin gibisinden bir öneride bulundu. Siz ne düşünüyorsunuz bilgim yok benim bu yüzden soruyorum i3 3.4 ghz yeterli midir? Birde bundan sonra pek bilgisayar alacağımı düşünmüyorum parça yükselteceğimide 3-4 yıl içinde. Ekran kartı düşük kalır mı

Başka arkadaşlarda sistem önerisinde bulunabilirse benim için ortak noktayı bulmak kolay olur 2 3 kişi aynı sistemde onay kılarsa içim rahat eder bunca zaman bilgisayar konusunda verdiğim kararlar hep kötü sonuçlandı

Fiyatı biraz esnetebiliriz 1800 1850 gibi. Kasa görünümü benim için önemli değil bu arada.

Hocam mesaj engelim vardı yazamadım. bir arkadaşım i3 işlemci tercih etmemem gerektiğini söyledi i5 3.2 ghz alabilirsin gibisinden bir öneride bulundu. Siz ne düşünüyorsunuz bilgim yok benim bu yüzden soruyorum i3 3.4 ghz yeterli midir? Birde bundan sonra pek bilgisayar alacağımı düşünmüyorum parça yükselteceğimide 3-4 yıl içinde. Ekran kartı düşük kalır mı

Başka arkadaşlarda sistem önerisinde bulunabilirse benim için ortak noktayı bulmak kolay olur 2 3 kişi aynı sistemde onay kılarsa içim rahat eder bunca zaman bilgisayar konusunda verdiğim kararlar hep kötü sonuçlandı

Fiyatı biraz esnetebiliriz 1800 1850 gibi. Kasa görünümü benim için önemli değil bu arada.
3-4 yıl dediğin güncelleme için bütçe buysa ya i3 r7 250 yada a107870 k sistem eğer Intel hd ekran kartina katlanıp güncelleme yaparım diorsan
Screenshot_2015-11-26-19-13-38_com.miui.gallery_1448558041817.jpg

Teşekkür ederim pazartesi vatan bilgisayara gideceğim fakat i3 işlemciyi bulamıyorum vatanda.

Hocam kasa işlemci ve ram gözükmüyor vatan bilgisayarda ve fiyatlarıda biraz farklı.
SanalTech sitesinden topladım. Gayet güvenilir bir site, oradan alışverişini yapabilirsin.
Parçaları da ücretsiz topluyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı