1500-1800 TL Arası Laptop Önerisi

hkn769

Hectopat
Arkadaşlar 1 hafta önce lenovo z500 aldım sorunlu çıktı geri verdim. Lenovodan soğudum. 1500-1800 tl arası ekran kartı ve işlemcisi iyi olan hangi laptopu önerirsiniz?
Vatanbilgisayardan önerirseniz sevinirim ordan iade fişi aldım çünkü. Mecburen ordan alcam yine.
Teşekkürler.

Aslında o fiyat aralığında en iyi ekran kartlı olanı almışsın fakat tekrar aynı cihazı almayacağını düşünerek şunlara bakabilirsin;

VATAN COMPUTER - ASUS - X550VC NOTEBOOK CORE

VATAN COMPUTER - DELL - 5521 NOTEBOOK CORE

VATAN COMPUTER - DELL - 5521 NOTEBOOK CORE

Bütçemi biraz artırabilirim dersen, 2.000 TL civarında MSI GE60 satılıyordu Vatan Bilgisayarda. Şuan sitesinde görünmüyor ama mağazaya bakmanı tavsiye ederim, diğerlerine göre baya fark yaratacaktır oyunlarda.

MSI Global – Notebook & Tablet - GE60 0NC

Teşekkür ederim.Lenovo da şarj sorunu çıktı geri verdim iade fişi aldım.Yenisiyle değiştirmedim şuanda 1700 tl olmuş 1500 e almıştım.Napalım kısmet ben orta derecede oyunlar oynarım.İnternette hd video izlerim donmamasını istiyorum.1-2 hafta iyice araştırıp sonra alıcam.Dediğin laptoplara baktım ekran kartı açısından en iyi hangisi ve packerd bell i tavsiye edermisiniz?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar 29 ekimde laptoplarda indirim olurmu ? Beklemelimiyim?

Teşekkür ederim.Lenovo da şarj sorunu çıktı geri verdim iade fişi aldım.Yenisiyle değiştirmedim şuanda 1700 tl olmuş 1500 e almıştım.Napalım kısmet ben orta derecede oyunlar oynarım.İnternette hd video izlerim donmamasını istiyorum.1-2 hafta iyice araştırıp sonra alıcam.Dediğin laptoplara baktım ekran kartı açısından en iyi hangisi ve packerd bell i tavsiye edermisiniz?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar 29 ekimde laptoplarda indirim olurmu ? Beklemelimiyim?

VATAN COMPUTER - ASUS - X550VC NOTEBOOK CORE.

[h=3]MSI GE60 0ND-459XTR Özellikleri[/h]İşlemci Türü: Intel Core i5, İşlemci Hızı: 2.6 GHz, Ekran Kartı: NVIDIA, Ekran Kartı Tipi: Harici, Ekran Kartı Modeli: Nvidia GTX660M, Ekran Kartı Hafızası: 2 GB, Ekran Boyutu: 15.6", Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080, Sabit Disk: 750 GB, Bellek: 8 GB, İşletim Sistemi: Free Dos

İşletim sistemi Free dos olduğunda windows 8 i kurmak içindemi para vercez?
Bu laptop çok hoşuma gitti ya.
İlklerde 700-800 tl lik bişey alcaktım 1.500 e çıktım şimdi bu fiyata çıkıyorum sonu gelmiyor :).

MSI GE60 0ND-459XTR Özellikleri

İşlemci Türü: Intel Core i5, İşlemci Hızı: 2.6 GHz, Ekran Kartı: NVIDIA, Ekran Kartı Tipi: Harici, Ekran Kartı Modeli: Nvidia GTX660M, Ekran Kartı Hafızası: 2 GB, Ekran Boyutu: 15.6", Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080, Sabit Disk: 750 GB, Bellek: 8 GB, İşletim Sistemi: Free Dos

İşletim sistemi Free dos olduğunda windows 8 i kurmak içindemi para vercez?
Bu laptop çok hoşuma gitti ya.
İlklerde 700-800 tl lik bişey alcaktım 1.500 e çıktım şimdi bu fiyata çıkıyorum sonu gelmiyor :).

O laptop gerçektende iyidir. 2 haftada olsa kullanmıştım. Çok güzeldir. Windows 8 i almana gerek yok. Windows 8.1 burada indirme linkinde kurulumuna kadar her şey mevcut.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı