1500-2000₺ arası monitör tavsiyesi

Listeye ekledim.
Curved monitör ile grafik tasarım yapmak orantı sorunları çıkarabilir, çıkaracaktır. Curved önermem.
Tasarım değil tam olarak.
Sanmam, ekstra olarak almanız gerekir.
Hmm

Tasarım ve render işleri için 24" küçük, 1080P çözünürlük yetersiz kalabilir.
O kadar para veriyorken 27" veya 32" 2K/4K monitörlere yönelmeniz iyi olacaktır.

AOC 32" 2K 75hz VA Panel

Bir de her monitör tavsiyesine neden illa 144hz yazılır anlamıyorum. Rekabetçi kişiler için modeller bunlar, normal kullanıma 60-75 hz monitörler yeter. 144hz diye dünya para vermeye gerek yok. Paranızı doğru şekilde harcayın.

Tasarım ve render işleri için 24" küçük, 1080P çözünürlük yetersiz kalabilir.
O kadar para veriyorken 27" veya 32" 2K/4K monitörlere yönelmeniz iyi olacaktır.

AOC 32" 2K 75hz VA Panel

Bir de her monitör tavsiyesine neden illa 144hz yazılır anlamıyorum. Rekabetçi kişiler için modeller bunlar, normal kullanıma 60-75 hz monitörler yeter. 144hz diye dünya para vermeye gerek yok. Paranızı doğru şekilde harcayın.
Rekabetçi oyunlarda oynacağım hocam.

Rekabetçi oyunlarda oynacağım hocam.
Sen ne kadar rekabetçisin? Ben de FPS oyunları oynuyorum ama Esporcu veya bu işlerde kariyer kasan biri değilim. 75hz beni mutlu ediyor.
İmkanın varsa tabi ki yüksek hz'li monitör al ama 1080P monitör oyun tarafında seni memnun etse de, tasarım işlerinde zamanla tatmin etmemeye başlayacaktır.
belirtiğiniz bütçede tüm ihtiyaçlarını sunacak seçenek bulmak çok zor. Bir tarafa yönlenmek durumunda kalabilirsiniz.

Geri
Yukarı