1500-2000 TL arası monitör tavsiyesi

Ne tür oyunlar oynarsın? Espor oyunları değil de hikayeli oyunlar oynuyorsan şunu al yüksek çözünürlük işine yarar.
E spor oyunları oynuyorsan:

Arkadaşlar kusura bakmayın eklemeyi unutmuşum 1070 ekran kartı 10400F işlemci var 2K almayı düşünmüyorum. 144 165 veya 240 Hz olabilir 2 bine kadar tabii 240 Hz varsa. Bunun dışında TN panel ışık kapalıyken çok göz yoruyor kontrast ı çok yüksek. Bu yüzden kronik sorunu olmayan ışık süzmesi parlaklık kayması vs olmayan bir IPS panel almayı düşünüyorum.
Kriter belirtirseniz daha sağlıklı seçim yapabiliriz.

Bende bu monitöre bakıyordum da ışık süzmesi vs yaşayan arkadaşlar olmuş ondan biraz uzaklaştım.

3'ü arasından hangisini tercih etmeliyim sizce?

Son düzenleme:
Arkadaşlar kusura bakmayın eklemeyi unutmuşum 1070 ekran kartı 10400F işlemci var 2K almayı düşünmüyorum. 144 165 veya 240 Hz olabilir 2 bine kadar tabii 240 Hz varsa. Bunun dışında TN panel ışık kapalıyken çok göz yoruyor kontrast ı çok yüksek. Bu yüzden kronik sorunu olmayan ışık süzmesi parlaklık kayması vs olmayan bir IPS panel almayı düşünüyorum.

Bende bu monitöre bakıyordum da ışık süzmesi vs yaşayan arkadaşlar olmuş ondan biraz uzaklaştım.

AOC köklü bir monitör markası bu yüzden önerimdir.

AOC alacak isen bu bütçeye G2U olanlardan al. Diğer VA panel olan modelde ghosting problemi var diye biliyorum, okuduğum yorumlar kadarıyla.

ViewSonic düşünürsen eğer forumda birkaç arkadaşın almasına vesile oldum ve hiç kötü geri dönüş almadım. Kendimde kullanıyorum vaktinde bir arkadaş için uzun bir inceleme misali mesaj bırakmıştım. Fotoğraflar ve kısmen üstü kapalı ayrıntılı deneyimlerim var.

Son düzenleme:
500 TL elinde klasın boşa harcama.

İnternette tek satıcı betaplus ve iyi bir firma değil

Yeni konular

Geri
Yukarı