1500-2000 TL Arası Telefon Tavsiyesi

Jouska

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,

Bu fiyat aralığında ikinci el veya sıfır bir telefon aramaktayım. İkinci el olarak iPhone 6S düşünüyorum sıfır veya ikinci el olarak da Xiaomi Mi8 Lite, Huawei P Smart, Huawei P20 Lite, Samsung A8 gibi seçeneklerim var. Sizce ikinci el bir iPhone 6S almaya değer mi?

Aslına bakacak olursanız telefondaki kriterlerim; rahat taşınabilir olması ve CPU/RAM performansının beni 2-3 sene daha idare edebilecek olması. Android tarafında taşınabilir olma olayı neredeyse ortadan kalkmış gibi, telefonların hepsi 5.5 - 6'' ekrana sahipler ve baya büyükler. iPhone boyutlarında da iyi özelliklere sahip bir Android telefon göremiyorum, bu yüzden ikinci el iPhone 6S'e yönelmek durumunda kaldım.

Sizlerin tavsiye edeceği modelleri de göz önünde bulunduracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone lara dair bilgim yok ama bütçe az buz değil ki 2 el bir telefon alınsın. 6s ne vaad ediyor olabilir ki sıfır telefon alınabilecek bir meblağ ile satilsin.

Öncelikle merhaba,

Bu fiyat aralığında ikinci el veya sıfır bir telefon aramaktayım. İkinci el olarak iPhone 6S düşünüyorum sıfır veya ikinci el olarak da Xiaomi Mi8 Lite, Huawei P Smart, Huawei P20 Lite, Samsung A8 gibi seçeneklerim var. Sizce ikinci el bir iPhone 6S almaya değer mi?

Aslına bakacak olursanız telefondaki kriterlerim; rahat taşınabilir olması ve CPU/RAM performansının beni 2-3 sene daha idare edebilecek olması. Android tarafında taşınabilir olma olayı neredeyse ortadan kalkmış gibi, telefonların hepsi 5.5 - 6'' ekrana sahipler ve baya büyükler. iPhone boyutlarında da iyi özelliklere sahip bir Android telefon göremiyorum, bu yüzden ikinci el iPhone 6S'e yönelmek durumunda kaldım.

Sizlerin tavsiye edeceği modelleri de göz önünde bulunduracağım.
Mi Note 3 5.5 İnç ekran boyutu var. Mi 8 Lite da 6.26 İnç ekran boyutuna sahip. Yalnız telefon boyutları çok yakın birbirine haberiniz olsun. Mi Note 3'den baya kabadır dedim öyle değilmiş. Tabi inceleme imkanınız varsa mağazadan inceleyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı