1500-2000 TL arası toplama bilgisayar önerisi

ekrkllc

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Bilgisayar toplama işlerinden anlıyorum ancak tek başıma yapmak istemiyorum. 2000 TL'den fazla olmassa mutlu olurum çünkü bütçem gerçekten kısıtlı hatta 1800'e falan toplayabilirseniz çok mutlu olurum. AMD ya da Intel farketmez genelde Intel tercih ediyorum. Ancak bütçe düşük olduğu için AMD önerebilirsiniz. Hazır kasa falan da önerebilirsiniz fakat laptop önermeyin lütfen, iyi günler. :)
EDİT:
Eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın genelde CS:GO, H1Z1 gibi oyunlar oynuyorum ancak atıyorum GTA5'i normal ayarlarda 1024x768 çöz. 40-50 FPS almak istiyorum. Ya da Arma 3 gibi oyunları oynamayı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd FX8300 veya İntel İ3 4170
Msı 970A G43 veya Msı H81M Pro-vd
Powercolor R9 270
8 Gb ram (Marka belirtmedim hangisi sana uygun gelirse onu al.)
Zalman Z3 Plus
Zalman Zm-500Le
HDD ve monitörü sen kendi ihtiyaçların doğrultusunda seçebilirsin.

Sana bu sistemi öneririm.
2000intel.PNG

Rahatlıkla bu sistemi alabilirsiniz. 1920x1080 çözünürlükte her oyunu ultrada sıkıntısız şekilde oynayabilirsiniz.
Ekran Alıntısı1.JPG

Rahatlıkla bu sistemi alabilirsiniz. 1920x1080 çözünürlükte her oyunu ultrada sıkıntısız şekilde oynayabilirsiniz.Eki Görüntüle 89226
Teşekkürler dostum.Bu arada i3 işlemci oyunlar da sıkıntı çıkarır mı? video vs. de çekmeyi düşünüyorum fakat video konusu kesin değil.

Arkadaşın bütçesi kısıtlı, ileride upgrade yapabilir. Gereksiz arka plan uygulamaları çalışmadığı sürece her hangi bir sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı