1500-2000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000 TL

savraynn

Decapat
Daha fazla  
Geçenlerde ASUS ROG STRIX RX 570 OC 4 GB ekran kartımın cortladığını söylemiştim. Bu gün yeni bir ekran kartı siparişi vereceğim ve kardeşime sistem toplarken aldığımız MSI Radeon RX 5500 XT Mech 8G OC 8 GB GDDR6 ekran kartından almayı düşünüyorum. Bütçem 1500-2000 arası tavsiyelerinizi bekliyorum (50 TL bile üstüne çıkamam; kart limitim 2K.).

Ryzen 5 2600 - Corsair DDR4 3000MHz 8 GB - Prime B350M-K.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 5500XT iyi bir tercih ancak Mech modelinin ısınma sorunları var.
Bu modele bakabilirsiniz.

Hocam bir yerde okumuştum 5500 XT serisi sıkıntılı ama hiç sıkıntı çıkarmayan Mech modelleri var diye ne kadar doğrudur bilemiyorum.
RX 5500XT iyi bir tercih ancak Mech modelinin ısınma sorunları var.
Bu modele bakabilirsiniz.

Bir de kardeşimin sisteminede aynısını aldık garip bir şekilde yük altında 48 dereceyi geçtiğini görmedim ama gerçekten ileride ısınma problemleri çıkaracak bir kartsa şimdiden elerim.

Aynı bütçeye sahibim günlerdir 1650 Super arıyorum bu fiyatlara çünkü 5500XT cidden çok büyük sorun çıkarttığını okuyoruz her gün farklı bir konuda yardımcı olabilir misiniz?

Aynı bütçeye sahibim günlerdir 1650 Super arıyorum bu fiyatlara çünkü 5500XT cidden çok büyük sorun çıkarttığını okuyoruz her gün farklı bir konuda yardımcı olabilir misiniz?

Hangi konuda her gün okuyorsun bir atar mısın? 5500 XT hangi ciddi sorunları çıkarıyormuş çok merak ettim. Ya ben kullandığım kartı bilmiyorum ya da Technopat'ta üye değilim.

@savraynn alınabilecek en ideal model önce Sapphire Pulse, sonra Mech OC olur soğutma ve sessizlik olarak Pulse en başarılı model şu anda.

Forumda arasanız 5500XT görüntü gelmiyor siyah ekran veriyor gibi hatalardan birçok görebilirsiniz bende okuduğum için bu kartı almak istemedim. 1650 Super daha iyi bir kart değil mi aynı fiyat?

Evet hocam bende özellikle Mech modelinin sorun çıkardığı bir konuya rastlamadım ne gibi sorunlar çıkarıyormuş ki?

Forumda arasanız 5500XT görüntü gelmiyor siyah ekran veriyor gibi hatalardan birçok görebilirsiniz bende okuduğum için bu kartı almak istemedim. 1650 Super daha iyi bir kart değil mi aynı fiyat?
Hocam çoğu sorun çözüldü ve kartın oyun performansı son driverlarla çok arttı. 1650 Super'e fark atıyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı