1500-2000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000 TL
Pulse benim bizzat kullandığım model ve oldukça sessiz, serin çalışıyor o yüzden öneriyorum. Videolarıma bakabilirsin, önü kapalı Corsair 275R kasada kullanıyorum kolay kolay 65 üzerine çıkmıyor kart en ağır oyunda bile.

Teşekkürler hocam idareten kullandığım dizüstü laptopa geçtiğimde 720P görüntüde kasa kasa izleyeceğim 😢

@kino eski olabilir haklısınız okuduklarım söyledim sadece. 1800TL'e kadar alabileceğim bu kart var mi piyasada benim bütçem maksimum 1800 lira maalesef benim yardımcı olur musunuz 4 GB'lik versiyonu almak istemiyorum.

Önceki mesajımdan ayrı şunu da ekleyeyim, 1800 TL son limitinse ben ASUS TUF 1650 Super tercih ederdim, 100 TL daha ucuza Galax 1650 Super bulunabiliyor ama yenilenmiş TUF kartlar bana daha çok güven veriyor.

Önceki mesajımdan ayrı şunu da ekleyeyim, 1800 TL son limitinse ben ASUS TUF 1650 Super tercih ederdim, 100 TL daha ucuza Galax 1650 Super bulunabiliyor ama yenilenmiş TUF kartlar bana daha çok güven veriyor.

Videosuda çekilmişti eğer bakmak isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her şeyi boş verin 1650S 4 GB bir kart ve bitti 4 GB kartların dönemi. Oyunlar yüksek VRAM kullanıyor 5500XT al geç pişman olmazsın. 4 GB RX 570 kullanıcısı olarak girdiğim bazı oyunlarda VRAM 3900 MB'lara dayanıyor ve kart sınırlanıyor. Bunu yaşamak istemiyorsanız 4 GB kart almayın nacizane tavsiyem.

Her şeyi boş verin 1650S 4 GB bir kart ve bitti 4 GB kartların dönemi. Oyunlar yüksek VRAM kullanıyor 5500XT al geç pişman olmazsın. 4 GB RX 570 kullanıcısı olarak girdiğim bazı oyunlarda VRAM 3900 MB'lara dayanıyor ve kart sınırlanıyor. Bunu yaşamak istemiyorsanız 4 GB kart almayın nacizane tavsiyem.

Bende bu yüzden zaten 8 GB almak istiyorum zaten çünkü 4 GB ileriye dönük olmayacak. Ama 1800 TL bandında da bulamadım malesef bir kart.

Bende bu yüzden zaten 8 GB almak istiyorum zaten çünkü 4 GB ileriye dönük olmayacak. Ama 1800 TL bandında da bulamadım maalesef bir kart.

Biz 5500’ü indirimsiz aldığımızda İtopya’da 2169 TL gibi bir fiyatı vardı şu an 1909 TL Hepsiburada’da indirimin bitmesine tam 2 gün var bence 2 gün içinde alabilirseniz alın.

@ChanseR Son bir kaç gündür bakıyorum bende bu fiyattan daha ucuzu ile karşılaşmadım. Karşılaştırma videosu bırakayım sen karar ver.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı