1500-2000 TL Elektro Gitar Ve Amfi Önerisi

PlankGANG

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık olarak 3 ya da 3,5 aydır evde kendi halimde klasik gitar ile uğraşmaktayım kendi kendime iyi bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum; beğendiğim şarkıları hem YouTube'da var ise oradan hem de tablarına bakarak öğrenerek ilerledim ve şu anda elim gitara bir hayli alıştı neredeyse her gün antrenman yapmaya devam ediyorum, elektro gitara olan merakım da dinlediğim grubdan kaynaklı olarak gelişti, Arctic Monkeys, sanırım 'Alternatif Rock' tarzında şarkılar üretiyorlar genellikle, bu ve bu tarz şarkılar hoşuma gitmekte, ha eğer derseniz ki bu grup sürekli farklı türden parçalar üretmekte en sevdiğim parçalarını da sırasıyla bırakıyorum (R U Mine, Do İ Wanna Know, No Busses, Knee Socks, Snap Out Of İt gibi) her neyse bunları yazmamın sebebi almak istediğim gitarı sanırsam çalmak istediğim şarkı türüne göre seçmem gerekiyormuş bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi var ise bir de bu kişi Ankara içindense çok mutlu olurum. Müziğe olan bu ilgimin sönmeyeceğini düşünmekteyim çünkü klasik gitar ile bile bu dediğim parçaların alıştırmasını yaparken tadını alıyorum. Bütçem amfi ve elektro gitar ile birlikte 2000 TL 2. el almak mantıklı görünüyor dediğim gibi bilir kişiler el atabilirse ne mutlu bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el almak tabi ki mantıklı. Bu gitar ve amfiyi öneririm. Gitar floyd rose'lu olduğu için başta sıkıntı çıkarabilir ama ilerledikçe alışırsın. Eğer bu ikiliyi alırsan gitarın satıcısıyla konuş, anlatsın sana floyd rose hakkında dikkat etmen gereken konuları. Böyle bilgisayar üzerinden anlamayabilirsin.

2. el almak tabi ki mantıklı. Bu gitar ve amfiyi öneririm. Gitar floyd rose'lu olduğu için başta sıkıntı çıkarabilir ama ilerledikçe alışırsın. Eğer bu ikiliyi alırsan gitarın satıcısıyla konuş, anlatsın sana floyd rose hakkında dikkat etmen gereken konuları. Böyle bilgisayar üzerinden anlamayabilirsin.
Hocam teşekkür ediyorum ama Ankara içi olması benim için daha uygun olacaktır. Şehir dışından alma ihtimalim yok gibi aynı ürünleri buralarda bulabilirsem şansımı denerim, yine teşekkür ederim.

Önden gitarı alın, ben amfiyi almak gibi bir aptallık yaptım. Öylece durdu amfi. Hem amfiyi alana kadar da biraz egzersiz yapmış olursunuz. Klasik gitarda çaldığınız bazı arpejleri çalışın yardımı dokunur. Amfiyi alana kadar bu şarkıyı çalışabilirsiniz.

Önden gitarı alın, ben amfiyi almak gibi bir aptallık yaptım. Öylece durdu amfi. Hem amfiyi alana kadar da biraz egzersiz yapmış olursunuz. Klasik gitarda çaldığınız bazı arpejleri çalışın yardımı dokunur. Amfiyi alana kadar bu şarkıyı çalışabilirsiniz.
Klasikte bu parçayı çalabiliyorum :D rastlantıya bakın ki aynı parçayı öğrenerek başladım gitara. Yorumunuz için teşekkürler.

Önemli değil, güle güle kullanın.
Bu ilanlardaki gitarlar nasıl acaba, amfi ile birlikte verdikleri için bunları alsam daha mı karda olurum yoksa aksine ileride anlayacağım kötü bir hata mı yaparım? Rahatsız ediyorsam kusura bakma hocam bu arada .

Bu ilanlardaki gitarlar nasıl acaba, amfi ile birlikte verdikleri için bunları alsam daha mı karda olurum yoksa aksine ileride anlayacağım kötü bir hata mı yaparım? Rahatsız ediyorsam kusura bakma hocam bu arada .
Önemli değil aklınızdakileri sormanız önemli. Yanlarında verilen amfiler zaten para etmeyen amfiler alsanız 1 ay sonra değiştirmeye kalkarsınız. Gitarlar da kaliteli değil. Kesinlikle almayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı