1500-2000 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000

azizgunay89

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Oyun oynamak üzere 1500 veya 2000 TL civarı bir bütçeyle uygun kablosuz bir kulaklık arıyorum. RGB takıntım vs. yoktur ama olursa RGB hoş durur, olmasa da olur.

Bunların dışında marka takıntım da yok, hiç duymadığım ama sağlam bir ürün varsa onu da alabilirm. Önerilere açığım, sağ olun şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben G pro wireless kullanıyorum. G733le hemen hemen aynı. Ses kalitesi konusunda tatmin eder. HyperX kullanmadım ama banada daha sağlam geleiyor (733'e göre)

Hocam ben G PRO Wireless kullanıyorum. G733le hemen hemen aynı. Ses kalitesi konusunda tatmin eder. HyperX kullanmadım ama bana da daha sağlam geleiyor (733'e göre)

Bu ürün ya ben doğrusunu bulamadım ya da 3200 TL civarı benim bütçemi aşıyor sağ olun öneri için ama.
İndirim beklersen Arctis 7 Plus, beklemessende 2300TL.

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition kullanmmıştım bir ara çok ilginç bir şekilde kulaklık sanki çıt kırıldım gibi duruyordu bunda da o şekilde midir?

Hayır olmaz, tasarım farkları var ve kafa bandı tarafında yanlış hatırlamıyorsam ya alüminyum ya da paslanmaz çelik kullanılmış olması lazım.
Arctis 7 Plus 1 sene önce çıktı lakin ne forumlarda bir konusu açıldı ne de YouTube'da bir Türkçe video var.
Özellik olarak eskisinden en büyük farkları Type-C şarj girişi kullanıyor bataryası 30 saate kadar dayanıyor ve dongle aparatı Type-C şekilde değiştirildi(PC için dönüştürücüsü var) ayrıca hızlı şarj özelliğide var 15dk şarj ile 3 saat kullanılıyor.

Hayır olmaz, tasarım farkları var ve kafa bandı tarafında yanlış hatırlamıyorsam ya alüminyum ya da paslanmaz çelik kullanılmış olması lazım.
Arctis 7 Plus 1 sene önce çıktı lakin ne forumlarda bir konusu açıldı ne de YouTube'da bir Türkçe video var.
Özellik olarak eskisinden en büyük farkları Type-C şarj girişi kullanıyor bataryası 30 saate kadar dayanıyor ve dongle aparatı Type-C şekilde değiştirildi(PC için dönüştürücüsü var) ayrıca hızlı şarj özelliğide var 15dk şarj ile 3 saat kullanılıyor.

İyi miş 30 saat şarj gitme olayı ve hızlı şarj ile 15 dk de 3 saat kullanım ve Type-C olması bayağı ilgimi çekti sağ olun öneri için başka bir öneri gelmezse sanırım buna yönelicem.

@Yalovalıkenan1234 ufak bir düzeltme yapayım Arctis 7+ çıkalı 1 sene olmadı bildiğim kadarıyla. Hatta Twitter'da resmi SteelSeries sayfası teaser fotoğrafını 3-4 ay önce atmıştı sanırım. Türkiye tarafına sorduğumda ise aralık ayında Türkiye'ye geleceğini söylemişlerdi öyle de oldu.

Geri
Yukarı