1500-2000 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Bütçe
1500-2000 TL

EmirDeniz15

Hectopat
1500 TL civarında bir oyuncu koltuğu arıyorum. Bel ve boyun desteği olmak zorunda. Bel ağrılarım var. Deri istemiyorum mümkünse fileli kumaş veya kumaş olsun. Max 2000 TL'ye kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

1500 TL civarında bir oyuncu koltuğu arıyorum. Bel ve boyun desteği olmak zorunda. Bel ağrılarım var. Deri istemiyorum mümkünse fileli kumaş veya kumaş olsun. Max 2000 TL'ye kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Ben daha yeni xDrive 15'li aldım bugün gelecek muhtemelen yorumları çok iyiydi size de tavsiye ederim ama şu an stok da yok takip ederseniz geldiği zaman alabilirsiniz.

Ben Xdrive Fırtına kullanıyorum. 1 ay uğraştım. Alacaksanız, mutlaka mağazadan almalısınız. Kargo olarak yanlış, hatalı ürün yolladılar defalarca. Müşteri memnuniyeti çok kötü. Arayınca beğenmediyseniz iade edin demişlerdi. Şikayet edilince, düzgün konuşmaya başladılar. Kargo ile alacaksanız, DXRacer bakın.

Teşekkürler yorumlarınız için.Biraz araştırdım ben de bunları buldum.Kullanan veya nasıl olduklarını bilen varsa yorumlarını okumak isterim.

Ya Akdeniz ya Hawk.
Teşekkürler yorumlarınız için.Biraz araştırdım ben de bunları buldum.Kullanan veya nasıl olduklarını bilen varsa yorumlarını okumak isterim.

Geldi mi ürün nasıl?

Ürün geldi kurulumda biraz zorluklar yaşadım o da babamın inatçılığı yüzünden ilk şunu tak diyorum yok bunu takacağım diyor. 15 dakikada kurulabilecek şeyi babam sağ olsun 45 dk da kurdu :D neyse kurulumu geçiyim genel olarak çok beğendim bugün 5 saattir oturuyorum ve çok rahat tavsiye ediyorum kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı