1500-2000 TL Sistem Önerisi

pcfurkan123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar 2000-1500 TL civarı sistem alacağım, ailem durmadan kredi kartinda bos yer yok diyor. 5 ay oldu, ben de peki o zaman teker teker alirim dedim. Nasil sistem onerirsiniz? Alsalar alirlar ama derslerim kotu, 8 tane birim var. İstediklerim; Oyun oynayip cekebilecegim sistem. Monitoru buyuk olacak, iyi sogutmali, isikli, elektrik az tüketen f\p sistemi istiyorum, bir de 42UB820V televizyonda sizce HDMI ile oyun oynatabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
BZQ9XD.png

Bu sistem harika ve uygundur fakat en alttaki i3 degil i5 olacak, onu yanlış ayarlamisim. i5 ile birlikte 1760 TL'ye alabilirsiniz, yaza doğru doların düşmesiyle birlikte 1700 TL'ye hatta farklı mağazalardan alarak 1650 TL'ye bile bu sistemi toplayabilirsiniz. Şahsen kendim kullanıyorum, Assassin's Creed Unity'i high'da oynuyorum. GTA5'te ultra da bile sorun yasamazsınız.

Bu arada lütfen bir Beğen butonunu esirgemeyiniz.(y)

Sistemle oyun video atar misiniz? Atarsaniz seviniriz. Bide sistemle BF 4 oynayip video atabilir miyim?

Sistemle oyun video atarmisiniz? Atarsaniz seviniriz. Bide sistmle bf4 felan oynayip video atabilirmiyim? Yotubeye
Video atamam şu anda, zaten resim bile en fazla 1MB atabiliyoruz. Ayrıca BF 4 60 FPS ultrada verim almaktayim, yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Watch Dogs ultrada 56 FPS,
GTA 5 highda 90 FPS,
BF 4'te ultrada 60 FPS,
Assasin's Creed Unity highda oynayabilirsiniz.

Not: Denenmiştir.

Öncelikle derslerine çalış.;) Daha iyi sistem toplanır. Birazdan sistemi yazarım :)
Daha iyi sistem toplanır fakat bu 1760 TL'ye bu kadar olur. :)Aksi takdirde 10 bin TL'ye de PC toplayabilirim.:D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı