1500 - 2000 TL telefon önerisi

Bütçe
1.500 - 2.000

Ekmekarasipc

Hectopat
Başlıkta yazdığı gibi 1.500 - 2.000 TL arası bütçem var. Telefondan pek anlamıyorum ancak araştırdığım kadarıyla 2 telefon bulabildim aşağıya listeledim. Bulduğum telefonlar dışında önerilere açığım 4 GB RAM olursa mutlu olurum.

General Mobile 20.
Oukitel C21.

Başlıkta yazdığı gibi 1.500 - 2.000 TL arası bütçem var. Telefondan pek anlamıyorum ancak araştırdığım kadarıyla 2 telefon bulabildim aşağıya listeledim. Bulduğum telefonlar dışında önerilere açığım 4 GB RAM olursa mutlu olurum.

General Mobile 20.
Oukitel C21.

Bütçe 2300'e çıkarsa TCL 10l öneririm bu 2 cihazdan çok daha iyidir kendisi.

Eğer çıkmaz ise Redmi 9 modeline bakabilirsiniz :

Bütçe 2300'e çıkarsa TCL 10l öneririm bu 2 cihazdan çok daha iyidir kendisi.

Eğer çıkmaz ise Redmi 9 modeline bakabilirsiniz:

Bütçemi aşıyorlar başka öneri gelmezse aşmayı düşünebilirim şu an 2.000TL altında tutmak istiyorum.

Bütçemi aşıyorlar başka öneri gelmezse aşmayı düşünebilirim şu an 2.000TL altında tutmak istiyorum.

Hocam isteklerinizi/cihazdan beklentilerinizi/cihazı ne amaçla kullanacağınızı belirtirseniz iyi olur ona göre öneri yapabiliriz.

Ayrıca o iki cihazda iyi cihazlar değil sizi 1-2 yıldan sonra cidden üzerler.

Hocam isteklerinizi/cihazdan beklentilerinizi/cihazı ne amaçla kullanacağınızı belirtirseniz iyi olur ona göre öneri yapabiliriz.

Ayrıca o iki cihazda iyi cihazlar değil sizi 1-2 yıldan sonra cidden üzerler.

Oyun oynayan biri değilim pek Papara/Tosla/WhatsApp açsın oyun olarak Wild Rift açsın yeter bana. Dolayısıyla çok beklentim yok telefondan o yüzden bütçem az.

Oyun oynayan biri değilim pek Papara/Tosla/WhatsApp açsın oyun olarak Wild Rift açsın yeter bana. Dolayısıyla çok beklentim yok telefondan o yüzden bütçem az.

Hocam Wild Rift'i akıcı bir şekilde oynatmaları zor o cihazların.
En kötü TCL 10l almanız lazım.
Ayrıca Wild Rift oynamayacak olsanız bile o cihazların ömrü 2-3 yıl falan. Oyun kısmıda eklenince 1.5-2 yıl oluyor bu süre.

Hocam Wild Rift'i akıcı bir şekilde oynatmaları zor o cihazların.
En kötü TCL 10l almanız lazım.
Ayrıca Wild Rift oynamayacak olsanız bile o cihazların ömrü 2-3 yıl falan. Oyun kısmıda eklenince 1.5-2 yıl oluyor bu süre.

Tanıdıkta Huawei Mate 10 Lite var 2.el 600TL'ye alabilirim onu önerir misiniz?

Geri
Yukarı