1500-2000 TL Telefon önerisi

luckluckii

Hectopat
Butcem 1500 zorlasak 2000 olur 4-6 ay once telefon alacaktim ihtiyactan dolayi Redmi Note 8 dusunuyordum. Para biriktirip alayim dedim simdi bakiyorum 1000-1500 TL zam gelmis. Hangisine yoneleyim? Şu an aklimda TCL Plex var, ozelliklerini iyi mi? Cok detayli anlamiyorum Teknosa'da 2300 TL veya duser mi fiyatlar?

Butcem 1500 zorlasak 2000 olur 4-6 ay once telefon alacaktim ihtiyactan dolayi Redmi Note 8 dusunuyordum. Para biriktirip alayim dedim simdi bakiyorum 1000-1500 TL zam gelmis. Hangisine yoneleyim? Şu an aklimda TCL Plex var, ozelliklerini iyi mi? Cok detayli anlamiyorum Teknosa'da 2300 TL veya duser mi fiyatlar?
bence 2. el bak brom daha iyi seçenekler olabilir

Elektronikta asla 2.el almam.Cunku Turkiye de 2.el urun satici genelde bozuk urunler oluyor.Kullanici baskasina kakaliyip kurtulayim kafasinda oluyor.Ben de cok 2.el urun sattim ama almam.Aldiktan sonra kafami cok duvarlara vurarim keske biraz daha ustune koyup 0 alsaydim diye.

BU fiyatlarda f/p cihazlarına yönelmeni tavsiye ederim. Hangi uygulamaları kullanacaksın bilmiyorum ama performans açısından Casper Via G4 fena telefon değil bence.

BU fiyatlarda f/p cihazlarına yönelmeni tavsiye ederim. Hangi uygulamaları kullanacaksın bilmiyorum ama performans açısından Casper Via G4fena telefon değil bence.

Bi arastirayim. Casperin bi laptobu var. 1500 tl ye almistim 2 yil once. Hic memnun degilim. Bataryasi da bozuldu. Markaya hic ama hic guvenmiyorum. Aslinda yerli markalara hic guvenmiyorum.
Note 8 1800 liraya aldım. Ama baya oldu.

Zamanin da alamadik alamadik. Ne telefonu zamanin da aldik ne de ps4 pro yu. Sonrada boyle basimizi duvarlara vuruyoruz.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 17
Daha dun MediaMarktaydim. 2000tl civariydi. Eve gidince ozelliklerine baktim pek begenmedim. Ustune 500-600 tl daha koyup redmi note8 almayi tercih ederim.
Biz internet üzerinden satın almıştık. Fiyatı 200 TL daha ucuzdu hatırladığım o yüzden önermiştim. Tabi ki Note 8 daha mantıklı fakat bütçe de sınırlı. Umarım gönlünüzdeki telefonu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı