1500-2000 TL'ye kadar oyuncu klavye önerisi

Bütçe
1500-2000

berkecan4

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıktata belirttiğim gibi oyuncu klavyesi istiyorum. Sitede birçok konuya gittim göz gezdirdim ama bir türlü istediğim klavyeyi bulamadım. İlk kafama yatan Apex 7 oldu sonra bir adet yorum gördüm 1 yıla kalmaz kendi kendine basıyor bazı tuşları basmıyor vs denildi. Tereddütte kaldım neden bu kadar pahalı klavye alıyorsun diyenler için 500 TL'ye de klavye kullandim 700 800'e de. Hiçbiri umduğum sonucu vermedi sıkıldım artık, var mı önerisi olan ve bana yardımcı olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba başlıktata belirttiğim gibi oyuncu klavyesi istiyorum. Sitede birçok konuya gittim göz gezdirdim ama bir türlü istediğim klavyeyi bulamadım. İlk kafama yatan Apex 7 oldu sonra bir adet yorum gördüm 1 yıla kalmaz kendi kendine basıyor bazı tuşları basmıyor vs denildi. Tereddütte kaldım neden bu kadar pahalı klavye alıyorsun diyenler için 500 TL'ye de klavye kullandim 700 800'e de. Hiçbiri umduğum sonucu vermedi sıkıldım artık, var mı önerisi olan ve bana yardımcı olacak?
Custom Keyboard diz? Switchleri, kasayı, altındaki foam'ı her şeyi kendin al dolar kuruyla. Mükemmel bir klavye dizebilirsin.

Custom keyboard diz? Switch'leri, kasayı, altındaki Foam'ı her şeyi kendin al dolar kuruyla. Mükemmel bir klavye dizebilirsin.

Bu tür şeyle uğraşmak istemiyorum teşekkürler.

Klavyeden ne bekliyorsun?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Derken hocam? Klavyeden bozulmamasını ve hissiyatinin beni tatmin etmesini ve hızlı olmasını istiyorum oyun oynayan biriyim.

Bence bu paralara hiç gerek yok ama sen bilirsin. Hepsini harcamak istiyorsan bu.
İstediğin özel bir Switch veya klavye %60 gibi daha küçük olsun gibi beklentilerin var mı?

Apex 7'nin bir yıl sonra kendini bırakacak bir ürün olduğunu sanmıyorum ama Apex 5 kullandım en fazla, sizi yanıltmak da istemiyorum. Bu işin üç noktası Apex Pro, ona bakabilirsiniz. Kendi kullandıklarımdan tavsiye verecek olursam Asus Rog Strix Scope tavsiye edebilirim.

Bence bu paralara hiç gerek yok ama sen bilirsin. Hepsini harcamak istiyorsan bu.
İstediğin özel bir Switch veya klavye %60 gibi daha küçük olsun gibi beklentilerin var mı?

Bana kalırsa da gerek yok ama 600 700TL değerinde aldığım markalı klavyeler 6 ay da çöküşe geçiyor ya bana denk geliyor ya da üründe sorun var 6 ayda bir 700 lira vericegime 1 kere dayanikli bise alim beni 2 3 sene götürsün istiyorum bu attığınız ürünlerden Apex 7 ve HyperX Elite 2'yi cok inceledim araştırdım ikisinin arasında gidip geliyorum kafam şişti. Bir de istediğiniz özel Switch var mı diye sormuşsun Red tercih etmek istiyorum oyun oynayan biriyim FPS MOBA vs her oyunu oynuyorum.

Apex 7'nin bir yıl sonra kendini bırakacak bir ürün olduğunu sanmıyorum ama Apex 5 kullandım en fazla, sizi yanıltmak da istemiyorum. Bu işin üç noktası Apex Pro, ona bakabilirsiniz. Kendi kullandıklarımdan tavsiye verecek olursam ASUS ROG STRIX Scope tavsiye edebilirim.

Bende sanmıyorum ama YouTube'da bir tane video incelemesi izledim altına videoyu çeken kişi uzun kullanım sonucu klavye kendi kendine basıyor bazı tuşları basmıyor vs gibi yazılar yazmış böyle kaliteli markadan böyle bir ürün çıkacağını düşünmüyorum SteelSeries mouse kullanıyorum bende cok memnunum Rival 650 Wireless o nedenden bir yaniltti beni.

Bana kalırsa da gerek yok ama 600 700TL değerinde aldığım markalı klavyeler 6 ay da çöküşe geçiyor ya bana denk geliyor ya da üründe sorun var 6 ayda bir 700 lira vericegime 1 kere dayanikli bise alim beni 2 3 sene götürsün istiyorum bu attığınız ürünlerden Apex 7 ve HyperX Elite 2'yi cok inceledim araştırdım ikisinin arasında gidip geliyorum kafam şişti. Bir de istediğiniz özel Switch var mı diye sormuşsun Red tercih etmek istiyorum oyun oynayan biriyim FPS MOBA vs her oyunu oynuyorum.

Ek olarak Corsair K68 RGB var, güzel klavyedir ama şu an stokları yok sanırsam. Stoklara girince ona da bakabilirsin.

Bu bütçelere hiç gerek yok klavye için ancak tercih meselesi tabii ki.

Daha düşük bir fiyat bandı için önerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı