1500-2000TL Oyuncu koltuğu önerisi

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1500-2000TL Bütçem var. Deri terletir gibime geliyor pek emin değilim.
@Samotne Ciasteczka

Eğer rahatına düşkün isen ve Çok fazla bilgisayar başında vakit geçiriyorsan Oyuncu koltuklarının hepsini at çöpe Gerçekçi ol ben yaklaşık 5 yıldır şu anda önereceğim koltuğu kullanıyorum Bu koltuk dışında nereye otursam bir yerlerim ağrıyor ORtalama PC başında 16 saat vakit geçiren biriyim Tercih meselesi tabii ki ama o kadar rahat ve huzurlu hissediyorsun ki bazen PC başında uyuya kalıyorum :)

1614346978819.png

Eğer rahatına düşkün isen ve çok fazla bilgisayar başında vakit geçiriyorsan oyuncu koltuklarının hepsini at çöpe gerçekçi ol ben yaklaşık 5 yıldır şu anda önereceğim koltuğu kullanıyorum bu koltuk dışında nereye otursam bir yerlerim ağrıyor ortalama PC başında 16 saat vakit geçiren biriyim tercih meselesi tabii ki ama o kadar rahat ve huzurlu hissediyorsun ki bazen PC başında uyuya kalıyorum :)

Eki Görüntüle 897162

Yok hocam pek tercihim değil öyle koltuklar :D.

Eğer rahatına düşkün isen ve Çok fazla bilgisayar başında vakit geçiriyorsan Oyuncu koltuklarının hepsini at çöpe Gerçekçi ol ben yaklaşık 5 yıldır şu anda önereceğim koltuğu kullanıyorum Bu koltuk dışında nereye otursam bir yerlerim ağrıyor ORtalama PC başında 16 saat vakit geçiren biriyim Tercih meselesi tabii ki ama o kadar rahat ve huzurlu hissediyorsun ki bazen PC başında uyuya kalıyorum :)

Eki Görüntüle 897162
Düştüm. Ayakları var mı bunun?

Eki Görüntüle 897162
Fotoğrafa bakınca mayıştım :D

Bu tarz Oyuncu koltuklarındaki en büyük problem ayaklar ve tekerlekler Sandalyeye hiçbirşek olmuyor ama O ayaklar yamulup zamanla kırılabiliyor hatta tekerlerkler bozulup çıkabiliyor. Ve uyumlu parçaları çok pahalı. Alt ayakların Sağlam demir olduğundan emin olun plastik ise almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı