1500-2300 TL civarı monitor önerisi

Chloe Price

Decapat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Bu fiyatlar arasında monitör önermeniz mümkün müdür? Bütçem 1500-2300 TL arası.
İstediklerim;
G-Sync desteklemesi.
VA veya IPS panel olması.
1 ms olması.
144 HZ olması.
1080P olması.
Kutu içeriğinden DP kablo çıkması.
İnç olarak yüksek olmazsa sevinirim.

144Hz 1 ms IPS panel ve G-SYNC desteği de var. Ayrıca DP kablosu da mevcut. G-SYNC açılabilen FreeSync monitörlere de bakılabilir daha ucuz oluyorlar.

Ben çok araştırdım o fiyat bandında resmi nvidia g sync sertifikalı (zaten 3 tane var birisi tn panel diğeri 4ms) en iyi monitör bence bu. Kendim kullanıyorum çok memnunum.

Not: Nvidia resmi sitesinde modelleri yayınladı dikkat et bazıları g sync yazıyor ama sadece aktif edebiliyorsun ama düzgün çalışmıyor tuzağa düşme.

Son düzenleme:
144Hz 1 ms IPS panel ve G-SYNC desteği de var. Ayrıca DP kablosu da mevcut. G-SYNC açılabilen FreeSync monitörlere de bakılabilir daha ucuz oluyorlar.

Bunu önerecektim şimdi ben de. Gayet iyi bir monitör.

Bu arada 1080p için 32" gerçekten büyük gelir. Onun dışında bunu önerebilirim.

ASUS TUF GAMING VG24VQ
23.6 inch - 144hz - 1ms - 1080p
Bunu baya araştırdım şuana kadar bu monitörden şikayetçi olanı görmedim bende bi kaç gün önce siparişini verdim 1700-2000 tl civarlarında bulabilirsin.
display port kablosu çıkmıyor diye biliyorum. VA panel ve Free-sync özelliği mevcut AMD ve NVİDEA da sorunsuz çalışıyor olması gerekmekte bir çok test yapıldı, ayrıca kavisli... Kavisli bir monitör tercih edersen kesinlikle bu monitörü sana tavsiye ederim veya 27 inch olanıda güzel.
maddi durumum biraz daha iyi olsaydı 27 inch olanı alacaktım.
iyi forumlar.

Önceliğim NVIDIA ekran kartım olduğundan dolayı G-Sync. Sadece G-Sync destekleyen veya G-Sync desteklediği halde FreeSync açabilen monitorleri tercih ediyorum hocam. Attığınız model güzele benziyor. Hoşuma gitmedi değil 😀

Geri
Yukarı