1500-2500 TL aralığında telefon tavsiyesi

Bütçe
1500-2500

kvrnosman

Hectopat
1500-2500 aralığında telefon tavsiyesi lazım, bütçenin artması mümkün değil. İkinci el düşünmüyorum ama Hepsiburada gibi sitelerden yenilenmiş telefonlar olabilir.
Kullanım amacım: Sosyal medyada takılmak, ufak çaplı oyunlar oynamak.

Genellikle Google'da baktığım zaman;

1-Reeder P13 Blue Max ve türevleri çıkıyor ama işlemci bakımından düşük cihazlar oldukları söyleniyor.

2-yenilenmiş telefon olarak.
Huawei P Smart 2019.
Mate 10 Lite.
Gibi telefonlar var.

3-sıfır telefon olaraksa.
Realme C11.
General Mobile GM 21 vb. telefonlar var.

Sizlerin önerisi nelerdir?

Kanka iPhone al. 5 yıl önce iPhone 7 Plus almıştım 4.500TL'ye, şimdi telefonu aynı paraya benden geri alıyorlar şaka gibi. Yani enflasyonun sürekli arttığı bir sistemde pahalı olanı almak her zaman kazandırıyor. Dediğin fiyatlara alacaksanvda Reeder asla alınmaz, Allah kurtarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka iPhone al. 5 yıl önce iPhone 7 Plus almıştım 4.500TL'ye, şimdi telefonu aynı paraya benden geri alıyorlar şaka gibi. Yani enflasyonun sürekli arttığı bir sistemde pahalı olanı almak her zaman kazandırıyor. Dediğin fiyatlara alacaksanvda Reeder asla alınmaz, Allah kurtarsın.

Amin, bu fiyatlarla hiçbir şey alınmaz.

1500-2500 aralığında telefon tavsiyesi lazım, bütçenin artması mümkün değil. İkinci el düşünmüyorum ama Hepsiburada gibi sitelerden yenilenmiş telefonlar olabilir.
Kullanım amacım: Sosyal medyada takılmak, ufak çaplı oyunlar oynamak.

Genellikle Google'da baktığım zaman;

1-Reeder P13 Blue Max ve türevleri çıkıyor ama işlemci bakımından düşük cihazlar oldukları söyleniyor.

2-yenilenmiş telefon olarak.
Huawei P Smart 2019.
Mate 10 Lite.
Gibi telefonlar var.

3-sıfır telefon olaraksa.
Realme C11.
General Mobile GM 21 vb. telefonlar var.

Sizlerin önerisi nelerdir?

Hocam ikinci el düşünmüyormuşsunuz ama gerçekten diyorum iPhone 6 veya iPhone 6S alın sizi en az bir 3-4 yıl götürürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı