1500-2500 TL arası tablet önerisi

hsnAydn34

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Quality Controller
Herkese selamlar.

Office uygulamaları kullanabileceğim, film, müzik ve ofis işlerinde kullanacağım uygun yollu tablet araştırması yapıyorum. 4 adet model arasında kararsız kaldım. Sizlerden bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Fiyat/Performans kriterine uygun olarak 4 ürünü aşağıya yazdım. Artı ve eksileriyle beraber deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500
(32 GB)

Lenovo Tab M10 HD (2.Nesil) TB-X306F
(4 GB / 64 GB / Açık Gri)

Huawei MatePad T10S (64 GB)

Casper VIA S30 (4 GB / 64 GB)

Casper'ı direkt marka olarak önermem, işlemcisi de çok kötü. Huawei tarafında Google servislerini kullanamıyorsunuz. Samsung 32 GB, 32 GB cihaz artık alınmamalı diye düşünüyorum. Lenovo'nun işlemcisi iyi değil. Bu fiyat aralığında güncelleme desteğini pek önemsemiyorsanız GM E-Tab 20 önerebilirim.

Herkese selamlar.

Office uygulamaları kullanabileceğim, film, müzik ve ofis işlerinde kullanacağım uygun yollu tablet araştırması yapıyorum. 4 adet model arasında kararsız kaldım. Sizlerden bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Fiyat/Performans kriterine uygun olarak 4 ürünü aşağıya yazdım. Artı ve eksileriyle beraber deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500
(32 GB)

Lenovo Tab M10 HD (2.Nesil) TB-X306F
(4 GB / 64 GB / Açık Gri)

Huawei MatePad T10S (64 GB)

Casper VIA S30 (4 GB / 64 GB)
Samsung'u kullanıyorum memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper'ı direkt marka olarak önermem, işlemcisi de çok kötü. Huawei tarafında Google servislerini kullanamıyorsunuz. Samsung 32 GB, 32 GB cihaz artık alınmamalı diye düşünüyorum. Lenovo'nun işlemcisi iyi değil. Bu fiyat aralığında güncelleme desteğini pek önemsemiyorsanız GM E-Tab 20 önerebilirim.

Casper'a karşı bende marka olarak ön yargılıyım ancak tableti biraz araştırdığımda kutu içeriği ve kullanıcı yorumları gayet iyi gözüküyor.
Huawei kardeşimde var gayet güzel ancak Google servislerinin olmayışı olumsuz etkiliyor.
Samsung 64 olsa hiç düşünmem. Kesinlikle haklısınız 32 GB çok yetersiz günümüzde.
Cihaz tavsiyesi için teşekkür ederim ancak GM ürünlerini bir daha evime sokmam :)
İkisi arasında Samsung mantıklı olur bence.

Hafıza kısmı düşündürüyor sadece.

Lenovo: Hem işlemci hem batarya olarak çok zayıf. 10 inch ekran 5000MAH pil 3-5 saat demek. Genelde 7000MAH oluyor, olması gerekiyor ki 8+10-12 saat kullanılsın.
Lenovo alırsan günde 2 kez şarj edersiniz.
MTK p serisi işlemcisi zayıf.

Casper teknoloji olarak iyi olsa bile bataryası ya da şarj soketi çabuk bozulan cihazlar bu nedenle tavsiye edilmiyor.

Huawei ya da Samsung A7 kalıyor.
Bende Huawei matepad 10.4 var (2250 aldım 2500 civarı şu an ama her yerde yok)
Çocuklarda Samsung'un Tab A7'si var.
Gayet memnun kullanıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı