1500-2500 TL elektro gitar önerisi

OWlON

Centipat
Daha fazla  
Çalacağım müzik türü karışık. O ana göre değişiyor ama ağırlıklı olarak rock çalmayı seviyorum. Sizden ricam, öncelikli olarak HSS olabilecek bir gitar önermenizdir.
Bütçem 1500-2500 arasıdır.

Aria Pro II'lere bak. Squire affinity stratocaster ve aria Pro II şu anda 3000TL altı gitarlarda en iyilerden bence.

Gerçekten güzel gitarlar ve daha önce elime almışlığım var ama bütçemin sınırının 2500 TL olmasında ki sebep yanına amfi de alacağım için o yüzden biraz daha ucuz bir şeyler olursa sevinirim.
Not: Stratların tasarımlarını sevmiyorum.

Aria Pro II'ler tam 2500 işte. Amfi olarak da zaten ucuz bakıyorsan BOSS Katana Mini al. Amfi olarak fiyat sırasına göre şunları öneririm ilk amfi olarak:
  1. BOSS Katana Mini (1300TL)
  2. ROLAND Micro Cube GX (1800TL)
  3. Fender Mustang LT25 (2500TL)
  4. VOX Valvetronix VT20X (2500TL)
  5. BOSS Katana-50 Mk2 (3000TL)
İyilik sırası nedir dersen, yukardaki sıranın tam tersi. Modeling amfi ile başlamak en iyisi, ne istediğini öğrenirsin.

Gerçekten güzel gitarlar ve daha önce elime almışlığım var ama bütçemin sınırının 2500 TL olmasında ki sebep yanına amfi de alacağım için o yüzden biraz daha ucuz bir şeyler olursa sevinirim.
Not: Stratların tasarımlarını sevmiyorum.
Bende Yamaha AES 720 var eğer düşünürsen. Gitardan biriyle gelip bakabilirsin. Kozmetik olarak temizlenmesi ve tel değişimi dışında masrafı yok.

Bende yamaha aes 720 var eğer düşünürsen. Gitardan biriyle gelip bakabilirsin. Kozmetik olarak temizlenmesi ve tel değişimi dışında masrafı yok.

Teşekkür ederim teklifiniz için ama bütçemi düşürmek zorunda kaldım. Çünkü diğer gitarım kırılmıştı yenisini aldım. Şu anlık bütçem 1500 TL. Amfiye gerek kalmadı ses kartı buldum bir yerlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı