1500-3000 TL Arası Laptop Önerisi

Warlord_x7

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar. Bir arkadaşım yeni bir laptop alacak. 1500-3000 TL arası olmasını istedi. Sizden ricam 1500-3000 TL arası alınabilecek en iyi laptop'u önermeniz. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar verdiğiniz ASUS markalı laptop'u çok kötü buldum. 1366x768 çözünürlük, 950m ekran kartı ve diğer bileşenler sanki 2500 TL'nin hakkını vermiyor gibi. Bana 2500 TL değerinde hem malzemesi kaliteli uzun ömürlü hemde oyunlarda pişman etmeyecek bir laptop önermenizi istiyorum. Teşekkürler
Edit: Son teknoloji gelişmelerini takip etmiyorum ve PC'den uzun bir süre uzak kaldığım için bilgi paslanmasıda yaşıyorum. Bu laptop 2500 TL için yeterli diyorsanız gözden geçireceğim

Son düzenleme:
O zaman kendi kullandığım laptopu öneriyorum. Acer V3-772G GTX850M daha performanslısıda yok bu bütçeye. Kasa fırçalanmış plastik ama hiçbir şekilde esnemiyor. Isınma sorunu yok 4:30-5 saat civarı BF4 MP oynadım 64 kişilik haritada en fazla 81 dereceyi gördüm tabi bundan 1 ay önce öğlen vakitlerinde hava 35-36 derece idi. Klavyede gerçekten başarılı rahat ediyorsunuz kullanırken ve ısı kesinlikle klavyeye gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı