1500₺ direksiyon seti tavsiyesi

İkinci el DFGT, G27, bulabilirsen G29 bakabilirsin. Ya da İlge İpek abimizin yaptığı gibi uğraşmak isterseniz FFB'li yapabilirsiniz.

RTX 2060'a sahibim. Forza ve ETS oynayacağım. Önerisi olan arkadaşları beklerim. :)
azıcık arduino bilgisine sahipseniz kendiniz yapabilirsiniz daha özelleştirilebilir olur bir sıkıntı çıktığında kendiniz müdahale edebilirsiniz hem daha ekonomik olur ben tam yapacaktım 3d printerin step motorların yandı yeni step motorlarımı bekliyorum onlar gelsin kendime de yapacağım 3d parçaları da ben basabilirim eğer kendiniz yapacaksanız bionluk üzerinden iletişime geçeriz

İkinci el G29 ve G27 bakabilirsiniz. Ben vites dahil G29'u kutulu şekilde 1750 TL'ye satmıştım.

Hocam güvenemiyorum pek ve korona zamanı risk de var.
azıcık arduino bilgisine sahipseniz kendiniz yapabilirsiniz daha özelleştirilebilir olur bir sıkıntı çıktığında kendiniz müdahale edebilirsiniz hem daha ekonomik olur ben tam yapacaktım 3d printerin step motorların yandı yeni step motorlarımı bekliyorum onlar gelsin kendime de yapacağım 3d parçaları da ben basabilirim eğer kendiniz yapacaksanız bionluk üzerinden iletişime geçeriz
Teşekkürler Hocam sağ olun.Kolay gelsin size.

Geri
Yukarı