1500 Dolar monitör önerisi

bu monitörde hdr var mı acaba. ve hdr ı biraz açabilir misniz nedir, ne kadar etkisi olur?

ayrıca anladığım kadarıyla ces 2017 de asusun tanıttığı her monitör satışa çıkmamış amazon.com'da kimisi eklenmiş kimisi daha eklenmemiş

Bir sürü normal monitör alıp sat kendine de ortalamanın biraz üstünde bir monitör alır kar edersin :D Yok sadece kendime alcam dersen curved ve ips olmasına dikkat et birde 4k veya mümkünse 8k olsun. Asus markası iyidir.

Bir sürü normal monitör alıp sat kendine de ortalamanın biraz üstünde bir monitör alır kar edersin :D Yok sadece kendime alcam dersen curved ve ips olmasına dikkat et birde 4k veya mümkünse 8k olsun. Asus markası iyidir.
yok sadece kendime almayı düşünüyorum. o yüzden en iyisini almayı istiyorum. Curved monitörler daha içindeymiş hissi veriyor doğru. Yer sıkıntım da yok o yüzden 38 inçlik curved monitörler var . Hem lg nin 38UC99 modeli hem de asus un MX38VQ modeli. Daha iyisi var mı bilmiyorum varsa daha iyisini yoksa bunlardan hangisini önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı