1500₺ kasa tavsiyesi

Bütçe
1500
Egzoz fanı da yok galiba.

2 türlüsü var. Araştırdım. 3 RGB fan ya da 4 ARGB fanlı model mevcut. 4 fanlı olan model 950₺ civarında. Diğeri 800₺ civarı.
Masterbox MB511.
Ancak kasaya o kadar para vermektense Zalman N5 alınması daha mantıklı bence.
Ayrıca kasayı alırken ekran kartı, işlemci soğutucu boyutları vs. bunlara dikkat edin.

Elbette. Bu konu da araştırma yapıyoruz. Aldıktan sonra sorun yaşmamak için.
Piyasa pahalı üzülmemek lazım.

TD500 tam alalım dedim bir baktım. PSU toz filtresine bir çerçeve bile yapmamamışlar. Sinir bozucu geldi. Ben de araştırmaya devam etmeye karar verdim.
CPU cooler ise Arctic 34 Sport Duo düşünmekteyiz.
Sırf PSU toz fitresine çerçeve yapmadıkları için güzelim kasaya yazık etmeyin derim.
Ayrıca soğutucu olarak bunu öneririm.

Sırf PSU toz fitresine çerçeve yapmadıkları için güzelim kasaya yazık etmeyin derim.
Ayrıca soğutucu olarak bunu öneririm.

Öncelikle 1, 000₺ verince tam olsun istemek doğal. O kasayı her şeyi ile beğeniyorum. Lakin o fiyatta insan da soru işareti. Phanteks P400A RGB de mesela güzel ama gereksiz pahalı 750₺ olsa alınır.
Önerdiğiniz soğutucu ise tek fanlı. 460₺ fiyatı fazla. Sırf RGB için değmez görünüyor.

Önerdiğiniz soğutucu ise tek fanlı. 460₺ fiyatı fazla. Sırf RGB için değmez görünüyor.

Soğutma performansı sadece fana bağlı değil. Çok iyi bir soğutma performansı var. FUMA 2 ile eşit.
Artics 34 ise T6 Ultra ile benzer soğutma performansına sahip.

Neden diğerleri daha pahalı dersen malzeme kalitesi ve fan sesi. Ama ikisin de de aradaki fiyat farkına değmez.

Ama sorarsanız önerdiğim soğutucu sesli mi, hayır. Malzeme kalitesi kötü mü, hayır. Sadece Fuma 2 daha iyi.

3-4 tane de bu fandan alabilirsin RGB önemli değilse.

Hava soğutma olarak da şuna bakabilirsin.

Bu da incelemesi kasanın.

Ek olarak, Aerocool Airhawk Duo'ya da bakabilirsiniz. Hava akışı mükemmeldir.

Enthoo Luxe II önerebilirdim ancak bu sisteme fazla büyük kalır, P500A'ya bakmak en mantıklısı olur.
Fırından yeni çıktı.

O kasa da çok iyi, tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı