1500 ₺'niz olsa ne alırdınız?

Kardeşim hayırseverlikten, değil. Paraya ihtiyacım olmadığı için çok, şükür var. Gider polise verdim diyorum. Hayırseverlerle alakası ne?
Kardeşim paran var mı, yok mu diye mi sordum sana? 1500 ₺ harcayacaksın ne yapardın? Tamam sen bulma para, zenginin biri geldi sana harcaman için 1500 ₺ verdi ne yaparsın?
Bir de "cepleyiciler" için konunun ilk anlaşılan halinin tam tersini açarsanız güzel olur. Şunun gibi mesela:
"1500 lira para düşürdünüz, bulan kişinin ne yapmasını isterdiniz?" gibi. :)
Tamam kardeşim tamam, bağışla. Hayatınızda üçten fazla kitap okumadığınıza eminim, nereden mi eminim? Çünkü okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Alıntı yaptığınız mesajımda bile asıl konunun para bulmak olmadığı yazıyor. 1500 ₺ var harcaman gereken ne yaparsın, soru bu arkadaşım. Yeter bezdim ya.

Arkadaşlar çok yanlış anladınız. Tamam değiştiriyorum soruyu; Kıyafetlerinizi almak için çekmeceyi açtınız ve aman tanrım, 1500₺ var! Bu para ile ne yapardınız? Yani zarf olayı bir şekilde bu para size geldi anlamında. Siz ne yapardınız onu söyleyin :D
Aha bak dediğim çıktı. 😎

Kalan 540 lira bütçeyle de RX 560'ı satıp ikinci el RX 580 veya sıfır RX 570 alırdım.
İkinci el RX 580 alırsam artan 200 lirayla da Bloody T70 alayım.
Tüh, yine 42TL arttı. Onunla da 42TL'lik çiğ köfte.

Geri
Yukarı