1500₺ telefon önerisi

Bütçe
1500₺

pilavyer

Kilopat
Yer
Bursa
Maksimum bütçe 1700₺,oyun oynamayacak, arayüzü kasma yapmayacak bir telefon arıyorum, bütçeyi arttıramayız maalesef. Sıfır olmak zorunda.

İyi ve akıcı bir arayüz istiyorsan Samsung almalısın ama bunun için bütçen artmalı.

Kanka ne yazık ki seçeneklerin çok çok az ama gene de birkaç model verebilirim,
General Mobile GM 21, Oppo'a 15, Huawei p 20 Lite Oppo'a 31 gibi birkaç daha örnek var ama Huawei'e p 20 Lite önerim.

İyi ve akıcı bir arayüz istiyorsan Samsung almalısın ama bunun için bütçen artmalı.

Hocam o cihazların henüz donanımlarına bakmadım ama akıcı bir arayüzü EMUI'da ColorOS'da gereksiz kasma yapmaz.
Yani eğer ki donanım yetersizse kasma yapar tabii ama MIUI gibi Qualcomm Snapdragon 860'da dahi kasma yapacak kadar kötü değiller hatta EMUI bana kalırsa bir One UI seviyesinde.

Maksimum bütçe 1700₺,oyun oynamayacak, arayüzü kasma yapmayacak bir telefon arıyorum, bütçeyi arttıramayız maalesef. Sıfır olmak zorunda.

Hocam her ne kadar marka kötü olsa da donanımsal olarak alabileceğiniz en iyi cihazlardan birisi oukitel C21 (bu zamana kadar qukitel yazan kafamı tebrik ediyorum).
Sanırım kendi arayüzü yok bu yüzden saf Android kullanıyor ki bence bu da bir artı.
En stabili bu şekilde çünkü.

Hocam o cihazların henüz donanımlarına bakmadım ama akıcı bir arayüzü EMUI'da ColorOS'da gereksiz kasma yapmaz.
Yani eğer ki donanım yetersizse kasma yapar.

Hocam EMUI bilmiyorum ama ColorOS inanılmaz akıcı ve kasma yapmıyor.
Cihazım 4 GB RAM'li olmasına rağmen kasma vb yapması için arkada 10-12 uygulama açmam gerekiyor.(Realme 5I cihaz)(bana göre yazılım olarak One UI > EMUI ≥ ColorOS)
Kuzenimdede Oppo A15s var o da donanımı düşük olmasına rağmen gayet memnun arayüzden.
Abim bir ara (2012-2016) Huawei y serisi cihaz kullandı diye hatırlıyorum o şu an ekranının köşeleri fare yenmiş gibi kırık olmasa hala kullanılır seviyede.

EMUI da ColorOS ta oldukça iyi arayüzler, One UI ikisinden de daha iyi bir arayüze sahip.
@HaWlI KuLlANIcI Kendi arayüzleri var diye biliyorum fakat saf Androide biraz benziyor. Kendi arayüzleri hakkında pek bir bilgim yok fakat 1500 TL'ye en alınabilir model Oukitel C21 gibi. 2500 bandına fiyatı çekebilirseniz Oppo A73 tavsiye ederim.

Geri
Yukarı