1500 TL 144Hz monitör tavsiyesi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Selam arkadaşlar, VA veya IPS panel bir 144 Hz monitör almak istiyorum. Önceliğim Curved olması ve ayarlanbilir olursa harika olur ama bu bütçeye bulmak zor. 1519 TL maksimum param var bankada ama 1600'e kadar güzel bir monitör olursa KYK'dan gelebilirim.
Aklımda 2 monitör var siz hangisini tercih edersiniz veya baska hangisini önerirsiniz?
Çok sık rekabetçi oyunlar oynamıyorum önceliğim renk kalitesi hikaye tabanlı oyunlar oynadığım için. Battlefield 5 ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de oynadığım rekabetçi oyunlar.
HP X24C
Samsung Curved

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşmanıza gerek yok, IPS panel 144Hz 1ms:
Monitör çok güzel hocama ama önceliğim curved aslında da.

Samsung'un VA panelleri iyi değil hocam, buna bakabilirsiniz:
Bu modeli kullanan arkadaşlarla falan da konuştum pek içime sinmedi. İlk arkadaşın önerdiği monitör daha hoşuma gitti aldıktan sonra keşke üstüne biraz koysaydım demek istemiyorum.

Ben de bu bütçe aralığında bir monitör almak istiyorum. Attığınız modelle bu model arasındaki farklar nelerdir?
Fiyat uygunmuş umarım para çıkar zorlamam lazım biraz.
Hocam Gaming gecesinde uygun bir ürün bakabilirsiniz. 100-200 TL'lik bir indirim olabilir ilgilendiğiniz modellerde eğer ki vaktiniz varsa. Cuma akşamları oluyor.

Ben de bu bütçe aralığında bir monitör almak istiyorum. Attığınız modelle bu model arasındaki farklar nelerdir?

Hocam Gaming gecesinde uygun bir ürün bakabilirsiniz. 100-200 TL'lik bir indirim olabilir ilgilendiğiniz modellerde eğer ki vaktiniz varsa. Cuma akşamları oluyor.
Ekran kartını öyle aldım kendi monitörümü sattım o yüzden aslında erken olsa iyi olurdu ama geçen hafta hiç güzel monitör indirime girmedi bu hafta girer mi bilmiyorum ama bu AOC 24G1U arkadaşımda varmış o çok memnun aslında fiyati da güzel indirime girmiş onu düşünüyorum.

Geri
Yukarı