1500 TL 850 Watt PSU önerisi

Bütçe
1500
Öyle markalari pek almak istemiyorum
Öyle marka derken? En üst seviye güç kaynağı serilerinden biridir.

Öyle bile olsa fiyati seasonic ile aynı sayılır pek bir fark yok seasonic tercih ederim.
Aynı değil.

200 TL'ye yakın bir fiyat farkı var. Core Reactor'ü 850W olarak alsanız bile daha ucuz.

FSP, güç kaynağı konusunda en iyi bir kaç markadan biridir.

Bütçe mi aşıyor büyük ihtimal seasonic alacağım ya da corsair rmx
Aynı değil.

200 TL'ye yakın bir fiyat farkı var. Core Reactor'ü 850W olarak alsanız bile daha ucuz.
XPG modeline baktım da çoğu kişi coil whine şikayetinde bulunmuş. Şuan ki güç kaynağımda cızırtı yaptığı için değiştirmek istiyorum. Başka önerebileceğin güç kaynağı var mı ?

Son düzenleme:
Bütçe mi aşıyor büyük ihtimal seasonic alacağım ya da corsair rmx

XPG modeline baktım da çoğu kişi coil whine şikayetinde bulunmuş. Şuan ki güç kaynağımda cızırtı yaptığı için değiştirmek istiyorum. Başka önerebileceğin güç kaynağı var mı ?
Bu çoğu kişiyi içine alan yorumları paylaşırsanız bakalım. He Coil Whine dediğiniz şey her üründe olur ama "çoğu kişi" etiketini merak ettim.

Bu çoğu kişiyi içine alan yorumları paylaşırsanız bakalım. He Coil Whine dediğiniz şey her üründe olur ama "çoğu kişi" etiketini mebu
Bu çoğu kişiyi içine alan yorumları paylaşırsanız bakalım. He Coil Whine dediğiniz şey her üründe olur ama "çoğu kişi" etiketini merak ettim.
Sosyal de bir sürü konu açılmış bir kaç tane de satın alınan sitenin ürün yorumun da gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı