1500 TL altı kulaklık önerisi

Bütçe
1500

Online Enes

Centipat
Daha fazla  
Kulaklık ses gelsin yeter dediğim bir cihaz olduğu için 1500TL üstü vermek pek mantıklı gelmiyor bana ancak mikrofonu ve 7.1 teknolojisi olursa iyi olur.
Almayı düşündüğüm kulaklık bu iyi midir sizce?
Bu ya da Aorus H5 stereo almayı düşünüyorum daha iyi bildiğiniz bir kulaklık varsa renk ya da aydınlatma olması çok önemli değil mikrofonu ve stereo/7.1 teknoloji olursa bana yeter.

Kulaklık ses gelsin yeter dediğim bir cihaz olduğu için 1500TL üstü vermek pek mantıklı gelmiyor bana ancak mikrofonu ve 7.1 teknolojisi olursa iyi olur.
Bu ya da Aorus H5 stereo almayı düşünüyorum daha iyi bildiğiniz bir kulaklık varsa renk ya da aydınlatma olması çok önemli değil mikrofonu ve stereo/7.1 teknoloji olursa bana yeter.

Ben bundan 2 ay önce Gamepower Jin almıştım mikrofon mukemmel ses kalıtesıde oyle tavsıye ederım.

Bunda da 7.1 var mı?
Bir de Kraken serisi daha iyi değil mi?
Kraken serisinin tasarımı da daha çok hoşuma gitti.

Veya.

Sinerji güvenilir midir hiç alışveriş yaptınız mı o siteden?

Yeni konular

Geri
Yukarı