1500 TL beyaz kasa önerisi

Bütçe
1500

Paksilasyon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar,

Aşağıdaki kasalardan birisini alacağım. Arada kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?

1. XPG Battlecruiser beyaz: XPG BATTLECRUISER Süper Orta Kule Tipi Bilgisayar Kasası | XPG
  2. Be Quiet! Pure base 500DX beyaz: be quiet!
  3. ASUS TUF Gaming GT501 beyaz: TUF Gaming GT501 White Edition|Kasa|ASUS Türkiye
Sadece performans olarak bakın lütfen. Bir de ASUS modelinin ön panelden hava akışı çok mu düşük olur diğerlerine göre?

Not: Bunlar dışında başka kasa düşünmüyorum.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT501 alın. Battlecruıser e göre sirkilasyonu daha iyi ve biraz daha büyük bir kasa.

Şöyle bir tablo işinize yarayabilir.

Dosya Ekleri

• 86F2D0E9-5B13-464C-8953-CD772482F992.jpeg
    86F2D0E9-5B13-464C-8953-CD772482F992.jpeg
    153,5 KB · Görüntüleme: 46
Arkadaşlar selamlar,

Aşağıdaki kasalardan birisini alacağım. Arada kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?

1. XPG Battlecruiser beyaz: XPG BATTLECRUISER Süper Orta Kule Tipi Bilgisayar Kasası | XPG
  2. Be Quiet! Pure base 500DX beyaz: be quiet!
  3. ASUS TUF Gaming GT501 beyaz: TUF Gaming GT501 White Edition|Kasa|ASUS Türkiye
Sadece performans olarak bakın lütfen. Bir de ASUS modelinin ön panelden hava akışı çok mu düşük olur diğerlerine göre?

Not: Bunlar dışında başka kasa düşünmüyorum.

Teşekkürler şimdiden.

XPG'nin kasasını almanızı tavsiye ederim hem içerideki hava konusunda başarılılar hem dizayn olarak başarılılar XPG'yi almadan önce yorumları okumanızı tavsiye ederim yeni bir marka fakat kaliteli.

XPG'yi Amazon.tr'den almıştım ancak 1 aydır gelmiyor. Stoklarında olmayan ürünü var gibi göstermişler. Ben de en son HB'dan buldum beyaz modelini. Ona yönelmeden önce bir ufak araştırma ile diğer iki opsiyonu da keşfettim.

Bequiet gerçekten güzel kasa, fakat diğerlerine göre biraz daha ufak boyutlu. Boyutu büyük olursa benim için daha güzel olacaktır.

TUF görünüş olarak XPG ile yarışmakta fakat onun da ön kısmındaki hava akışından emin olamadım.
Hocam Deepcool Matrexx 55 beyaz düşünür müsünüz?
Şimdi hızlıca araştırdım hocam, boyutları ve GPU clearance'ları beklentilerimi karşılamadı maalesef. Ama tasarımı şık.

XPG'yi Amazon.tr'den almıştım ancak 1 aydır gelmiyor. Stoklarında olmayan ürünü var gibi göstermişler. Ben de en son HB'dan buldum beyaz modelini. Ona yönelmeden önce bir ufak araştırma ile diğer iki opsiyonu da keşfettim.

Bequiet gerçekten güzel kasa, fakat diğerlerine göre biraz daha ufak boyutlu. Boyutu büyük olursa benim için daha güzel olacaktır.

TUF görünüş olarak XPG ile yarışmakta fakat onun da ön kısmındaki hava akışından emin olamadım.
XPG Battlecruiser kasasını sırf arkasındaki panel de cam diye almadım. Bana açıkçası saçma geldi. Neyden bahsettiğimin görselini bırakıyorum ne olur ne olmaz. TD500 Beyaz aldım memnunum.

Dosya Ekleri

• 726DF421-CF10-47E5-94A8-2488D66E8780.jpeg
    726DF421-CF10-47E5-94A8-2488D66E8780.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 45

Geri
Yukarı