1500 TL beyaz kasa önerisi

Bütçe
1500
Bence td 500 beyazı en iyisi.
Hocam bu da şık, ancak bunu seçenekler arasına koymadım, çünkü belirli beklentilerimi karşılamıyor. Teşekkür ederim fikir için.
Konuya yazanlar, bu cümleyi okuduğunuza emin misiniz?
Yerinizde olsam GT501 alır geçerdim, içi oldukça geniş ve ferah. Hava akışı konusunda da üzeceğini düşünmüyorum. 😁
Geniş ve ferah olması hakikaten en büyük ölçüt benim için şuan hocam. Teşekkürler okuduğunuz için :)
XPG Battlecruiser kasasını sırf arkasındaki panel de cam diye almadım. Bana açıkçası saçma geldi. Neyden bahsettiğimin görselini bırakıyorum ne olur ne olmaz. TD500 Beyaz aldım memnunum.
Hocam aslında o panelin cam olması sorun değil çünkü her türlü o tarafı duvara bakacak. Görüntü kirliliği oluşturmayacak yani. Şu noktada XPG ve ASUS arasındayım, beQuiet eledim.

Konuya yazanlar, bu cümleyi okuduğunuza emin misiniz?
Yerinizde olsam GT501 alır geçerdim, içi oldukça geniş ve ferah. Hava akışı konusunda da üzeceğini düşünmüyorum. 😁
Hocam okudum yanlış anlamayın ama bende beyaz kasa manyağı biriyim. Beyaz kasa kıtlığı olduğu için standart marka harici tavsiye önerdim.

Uzun süredir stoklara girmesini bekliyordum pazartesi günü satın aldım.Be Quiet! Pure Base 500DX
İnanın ben de bekliyordum Kasım 2020'den beri, hatta distribütörünü falan aramıştım :D Ama sonra biraz daha detay inceleyince boyutlarının dar olduğu kanaatine vardım. Sorun değil gibi gelebilir başta ancak PC build sırasında olsun, temizlik sırasında olsun baya işi zorlaştırıyor
Hocam okudum yanlış anlamayın ama bende beyaz kasa manyağı biriyim. Beyaz kasa kıtlığı olduğu için standart marka harici tavsiye önerdim.
Hocam yok sıkıntı yok, önerdiğiniz kasanın farkındalığı yoktu bende, o sebeple gönderdiğiniz iyi oldu :)

Mevcut durumda XPG ve ASUS arasında ciddi şekilde kalmış durumdayım 🧐

İnanın ben de bekliyordum kasım 2020'den beri, hatta distribütörünü falan aramıştım :D ama sonra biraz daha detay inceleyince boyutlarının dar olduğu kanaatine vardım. Sorun değil gibi gelebilir başta ancak PC Build sırasında olsun, temizlik sırasında olsun bayağı işi zorlaştırıyor.

Corsair 465 Xden gectim bende bu kasaya. Malzeme kalitesi ve gelen fanlar üst kalite. 465X bildiğin teneke kalıyor bu kasanın yanında. Kasa 465xden en olarak daha geniş. Kasada tek beğenmediğim nokta sorun değil ama ön kapak biraz zor acılıyor. Onun dışında çok memnun kaldım ve sıcaklık değerlerim 4-5 derece daha düştü. Bu kasa olmasa bile önü mesh bir kasa al.

Yeni konular

Geri
Yukarı