1500 TL bilgisayar masası ve koltuğu önerisi

byMyzz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirici
Merhabalar 1500 TL gibi bir bütçem var bununla koltuk ve masa alacağım. Masanın üzerinde çift monitör klavye mouse olacak standart kurulum. Bilgisayar başında da uzun saat geçirdiğim için ergonomik bir koltuk arıyorum önerileriniz için teşekkürler. Bütçe olarak daha aşağıda olması benim için daha iyi olur.

Son düzenleme:

Veya;

Cevabınız için teşekkür ederim fikrinize danışırken bende biraz araştırma yaptım sizinle paylaşmak istiyorum sizce masaya bu kadar para vermek yerine böyle bir masa alıp koltuğa bütçe arttırmak nasıl bir fikir ayrıca diğer koltukların bel yastıkları vs bulunuyor sizce işe yarıyor mu yoksa satış stratejisi mi?

Cevabınız için teşekkür ederim fikrinize danışırken bende biraz araştırma yaptım sizinle paylaşmak istiyorum sizce masaya bu kadar para vermek yerine böyle bir masa alıp koltuğa bütçe arttırmak nasıl bir fikir ayrıca diğer koltukların bel yastıkları vs bulunuyor sizce işe yarıyor mu yoksa satış stratejisi mi?
Ayak desteği + bel yastığı varsa strateji değil, alınır. Ancak sadece bel yastığı koyup, ekstra 100-200 TL falan fiyat arttırıyorsa, değmez.

Masa güzel attığınız, böyle bir şey yapılabilir ancak o masanın çekmecesi veya bilgisayar kasası bölmesi yok. Dikkate alınmalı.

Ayak desteği + bel yastığı varsa strateji değil, alınır. Ancak sadece bel yastığı koyup, ekstra 100-200 TL falan fiyat arttırıyorsa, değmez.

Masa güzel attığınız, böyle bir şey yapılabilir ancak o masanın çekmecesi veya bilgisayar kasası bölmesi yok. Dikkate alınmalı.
Sanırsam eksik bilgi verdiğim için böyle bir öneride bulundunuz ekleme yapayım. Çekmece ihtiyacım yok ayrıca kasa olarak notebook kullanıyorum haliyle kasa bölmesine de ihtiyacım yok ekleme olarak yazayım.

Koltuk olarak sakın İstikbal almayın. Ne paradan ne de koltuktan haber alamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı