1500 TL Bilgisayar Önerisi

firestud5

Hectopat
Daha fazla  
Amd A8 4 çekirdek +kingston Ddr3 1600 16 Gb Ram+320 Gb+4gb 128bit Ek. Karti Usb 3.0 GittiGidiyor'da 272969992

Intel I7m 3.nesil + 16gb Ram + 1tb Hdd + 4 Gb Ekran Karti + Dvd Rw - Masaüstü Oyun Bilgisayarı GittiGidiyor'da 272683353

Intel I7m 3.nesil + 8gb Ram + 320gb Hdd + 4 Gb Ekran Karti Masaüstü Oyun Bilgisayarı GittiGidiyor'da 272083778

Şu bilgisayarlardan sizce hangisini almaliyim? Bir oyuncu bilgisayarı olma kayidesiyle. GTA V vs. oyunları iyi oynatabilecek bir bilgisayar ariyorum ama kendim tek tek toplamiyicam. Hazir toplanmiş bir kasa. 3 seçenek var. Hangisini almaliyim? Sizce veyahutta sizin bana önerebileceğiniz maximum 1.500 TL bilgisayar var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkini verdiğiniz site, n11, hepsiburada gibi yerlerden toplanmış kasa veya bilgisayar seti alışverişi yapmanızı tavsiye etmem. Bende almayı düşünüyordum ama biraz araştırma yapınca ve yorum okuyunca vazgeçtim. Arkadaşın biri yanlış ekran kartı geldi yazmıştı, biri eksik ram geldi yazmıştı, bir diğeri bilgisayar anlatıldığı gibi değildi yazmıştı. Zaten ürün bilgileri kısmında göz boyamak için açıklama yazdıkları çok belli. Gta 5 kaldırır vb şeyler yazarak ürünü iyi göstermeye çalışıyorlar. Baktığım bir ilanda, Amd r7 240 model ekran kartlı bir kasanın açıklamasında ''oyun canavarı'' yazıyordu. O modelle nasıl canavarlık yapacaksa artık?
Sitelerin ve satıcıların güvenilirliği hakkında kesin bir yargıya varmıyorum sadece kendi görüşümü belirttim.Ayrıca belirtilen fiyatlara biraz daha ekleme yaparak daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

Buyrun:

ASRock H110M-DVS R2.0 1151 M-ATX DVI/D-Sub DDR4

Intel Pentium Dual Core G4560 PC1151 3MB Cache 3.5GHz Kutulu İşlemci

Crucial 8GB DDR4 2133 Mhz (PC4-17000) CL15 DR x8 UnbuffeKırmızı DIMM 288pin - CT8G4DFD8213

Toshiba 8.9cm (3.5'') 1TB SATA3 Desktop P300 7200 64

MSI Radeon RX 460 2G OC 2048MB.PCI-E.DVI.HDMI.DP

Dark Argon 400W 12cm Mavi LED Fan, 1x USB 3.0 ATX Siyah Kasa

1500 TL'ye bundan daha iyi bir sistem alamazsınız.

Hepsi güvenilir sitelerdir. İçiniz rahat olsun.

1500 TL'ye hazır sistemden hayır gelmez.
GTA San:Andreas filan açar anca.

Ama benim attığım sistemi toplarsanız BF 1, GTA 5 gibi oyunları kasmadan güzelce oynarsınız.

1500tl monitör hariç sıfır ve faturalı 2 sene garantili sistem toplayabiliriz. ddr4 8gb, 1 tb hdd, g4560 işlemci+anakart, r7 240 2gb, kasa.

@Silinen üye Belirli bütçeye göre dizilebilecek en iyi sistem o olduğu için kopyala yapıştır yapması normal. En azından insanlara yardımcı olmaya çalışıyor, karşılık beklemiyor.
Herkese farklı sistem dizecek hali yok, o paraya en iyi bu işte.
Hocam dediğimi yanlış anlamayın bende @Neko abimizin tavsiyesiyle topladım sistemimi. İşi biraz mizaha vurdum sadece :). @Neko emeğine sağlık.

Sent from my MI 5 using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı