1500 TL Bisiklet Önerisi

gaphoenix

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Yeni bir bisiklet almaya karar verdim. Bütçem 1500 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki bisiklet arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım araların da ne tür bir fark var?
XC250 | Kron Bisiklet
XC300 | Kron Bisiklet
@BilgisayarKurdu sanırım bisiklet ile aranız iyi yardımcı olabilir misiniz.
En temel farkı biri 21 vites biri 24 vites. Bundan dolayı vites grupları değişiyor. Ama ikisi de son derece kaliteli. Şunu söyleyeyim Shimano'lu ile donatılmış bir bisiklet alsan sana onlar uzun süre sorun çıkarmaz. 4 senelik bisikletim var kadro hi-ten, ağır, çirkin. Lastikler naylon. Fren kolları dandik. Ama vites gruplarında Shımano tarafında yaşadığım tek sorun 7. vitese geçmemesi. O kadar bisikleti attım fırlattım yere vurdum vb. Neyse konuyu çok uzattım çok pahalı bisiklet alma uygun fiyatlı al onlar da sana uzun süre sıkıntı çıkarmaz. Çok iyide bisiklet tarafınca sorun çıkarmaz ama hırsızlar sorun çıkartır.

1500 liraya alınabilecek o kadar bisiklet varken bunlar olmamış bence. Kullanım amacınız nedir dağ bisikleti mi almaya karar verdiniz?

Cyclocross falanda alabilirsin.
Dağ bisikleti sıfır olarak:
Scott Voltage YZ 10 26"
Rockrider 540 27.5"
Mosso 2671 acera 26"
Bunları öneririm ama benim tavsiyem temiz bir 2.el bulup alman.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı