1500 TL Bütçeli Oyun Bilgisayarı

Ya bir 100TL daha ayarla.
Toplam (KDV Dahil):​
2.147,60 TL
*1.610,70 TL

Kasa olmamış biraz daha para koyup daha iyi bir kasa bu sistem için güzel olacaktır. Sonuçta her zaman alınacak bir şey değil. Almışken en iyisini almak lazım.
300R mi olmamış? Kasa fıstık gibi gayet geniş bir kasa. Ve markası da kaliteli. İçindeki güç kaynağına gelince o da başarılı bir PSU. Ayrıca bunları geçtim arkadaşın bütçesi 1500 TL sen olmamış biraz daha para koyulup daha iyisi alınabilir diyorsun. Daha iyi bir kasa sen öner bakalım 1500 TL içerisinde.

Hava tahliyesi iyi arkada üste ve yandan sıcak havayı çok başarılı bir şekilde tahliye edersin.

Soğutması benim pek gözümü tutmadı. Bak yan fan girişlerine. Biraz daha bütçeyi zorlayabilirse daha iyi bir kasa önerebilirsiniz. Ama yok ben bu paranın üstüne çıkamam diyorsa bu kasa alınabilir.
Soğutmasını görerek anlayamazsın. Yan fan girişlerinde hiç bir problem yok. Sanki kasa sahibi olmuş gibi davranıyorsun. Fanlar doğrudan ekran kartına ve güney köprüsüne üflüyor.

Mesela bu kasanın soğutması daha iyiye benziyor. VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER PENCEREL
Bende bilirim çok iyi soğutmalı kasa önermeyi. Amaç o değil. Burada bir bütçe var değil mi 1500 TL. Sen nereye alıyorsun o parayla o kasayı üstelik PSU yok. Konu dışına çıkma lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutması benim pek gözümü tutmadı. Bak yan fan girişlerine. Biraz daha bütçeyi zorlayabilirse daha iyi bir kasa önerebilirsiniz. Ama yok ben bu paranın üstüne çıkamam diyorsa bu kasa alınabilir.

- - - Güncellendi - - -

Mesela bu kasanın soğutması daha iyiye benziyor. VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER PENCEREL

Hep arıza çıkarıyorsun genç, biraz daha yumuşak ve araştırarak yorumlar yapmalısın. 300R o paraya alınabilecek en kaliteli ve engüzel kasaların arasında başı çekiyor. Ürün hakkında yorum yapabilmek için o ürünü kullanmış olmak gerekiyor. Arkadaşlar yapılabilecek en güzel oneriyi yapmış.

Gerilime gerek yok. Technopat'ta çare bitmez. :D

Toplam (KDV Dahil):​
1.988,68 TL
*1.491,51 TL

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı