1500 TL dayanıklı oyuncu koltuğu önerisi

cezainca

Kilopat
Her sene koltuk almaktan bıktım. Biri yırtılır, biri soyulur, biri ses çıkarır. Yayıncıyım ve beni en az 2 sene götürecek koltuk arayışındayım. Maksimum 1500TL bütçe ile çıktığım bu yolda araştırmalarım sonucu ucuz koltuğun da, pahalısının da aynı kalitesizlikte olduğunu düşünmeye başladım. Günde 15 saat PC başındayım. Aşağıdaki koltuklardan hangisini ve hangi sebeple önerirsiniz acaba?

Hawk Gaming Chair l Oyuncu Koltukları
Hawk Gaming Chair l Oyuncu Koltukları
XPrime King Oyuncu Koltuğu Kırmızı
https://www.xdrive.com.tr/xdrive-akinci-profesyonel-oyun-oyuncu-calisma-koltugu-kirmizi-siyah-15
Aerocool ThunderX3 EC3BR Siyah/Kırmızı Oyuncu Koltuğu (AE-AEC3BR) - Oyuncu Koltuğu - Çevre Birimleri | Teknobiyotik
DXRacer Profesyonel PC Oyun Koltuğu - Siyah-Beyaz-Mor Fiyatı ve Özellikleri
Aerocool AERO 1 Alpha Hava Delikli Siyah/Kırmızı Profesyonel Oyuncu Koltuğu (AE-AERO1BR) - Oyuncu Koltuğu - Çevre Birimleri | Teknobiyotik https://www.hepsiburada.com/rampage...-oyuncu-koltugu-siyah-kirmizi-p-HBV00000QK2FM

Son düzenleyen: Moderatör:

Aktif olarak Aerocool Thunderx3 Black Camo kullanıcısıyım.

+ yönleri
Kolçak : FPS oyuncusu iseniz kolçakları sizi rahatsız eder.​
Taban ve tekerlekler: Bir oyuncu koltuğunda gördüğüm en iyi taban, denge ve tekerleğe sahip diyebilirim.
Yatma açısı: 180 derece yatabiliyor, gayet rahat 1-2 gece uyudum.
Deri kalitesi : FPS oyuncusu olmama rağmen şu ana kadar inanılmaz bir terleme yapma hatta normalden bile az terleme yaptı diyebilirim.
Yastık ve Sırt desteği yastığı kalitesi:
Muazzam.

- yönleri
Sünger kalitesi: Sünger, konforsuz hissettirmiyor ancak koronadan dolayı bilgisayar başında uzun süre kalmama(8-10 saat) bağlı bir ezilme oluştur.
Dikiş kalitesi: Uzun süre oturmaya dayalı dikişler atmaya başladı ancak dediğim gibi terlemeye bağlı olamaz çünkü fazla terleme söz konusu değil
Kolçak : FPS oyuncusu değilseniz kolçaklar çok rahat hissettirir.
Deneyim: Şahsen FPS oyuncusuyum ve monitöre yakın oynadığımdan dolayı kolçağa sadece dirseğimi koyuyorum ancak belirli bir zaman sonra bu problem haline geldi ve kolçak yırtıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı