1500 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1500

fatihdemirag_

Hectopat
Dostlar herkese iyi forumlar malum piyasada ekran kartı kalmadı varsa da çok pahalıya satılıyor stok olmadığı için, bu devirde sistem kurdum ama ekran kartım eksik, beni üzmeyecek şu anlık oyunlarda yeterince drop olmadan oynatacak bir ekran kartı istiyorum. Bütçem 1500 tldir ne alabilirim? 1500 TL gibi bir fiyata ekran kartı; daha sonrasında 6-7 ay sonra satıp 1660 almayı planlıyorum.

6-7 ay sonra satıp 1660'a ne kadar vermeyi planlıyorsunuz? 6-7 ay sonra 1660'un stoklarda olacağı ve olsa bile şu anki fiyat ile aynı olacağının bir garantisi yok. RX 5500XT ve 1660'ların fiyatları 6 ay içerisinde 4000-5000 arttı. Önümüzde ki 6-7 ay içinde de buna benzer bir şey olmayacağının bir garantisi yok.

rx 570 bulabilirsen eğer alabilirsin. Performans olarak 1660' tan çok farkı yoktur. İnternetten fps testi videolarına da bakabilirsiniz.

Dostlar herkese iyi forumlar malum piyasada ekran kartı kalmadı varsa da çok pahalıya satılıyor stok olmadığı için, bu devirde sistem kurdum ama ekran kartım eksik, beni üzmeyecek şu anlık oyunlarda yeterince drop olmadan oynatacak bir ekran kartı istiyorum. Bütçem 1500 tldir ne alabilirim? 1500 TL gibi bir fiyata ekran kartı; daha sonrasında 6-7 ay sonra satıp 1660 almayı planlıyorum.
Oynayacağın oyunlar neler?

Geri
Yukarı