1500 TL ekran kartı önerisi

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Merhaba, ekran kartım yandığı için beni idare edecek kart almak istiyor. M eski oyunları oynatmasi yeterli benim için. Aklımda MSI 1030 var Trendyol'da 1400 TL alınır mı sizin öneriniz nedir ikinci el almak istemiyorum güvensiz.

Merhaba, ekran kartım yandığı için beni idare edecek kart almak istiyor. M eski oyunları oynatmasi yeterli benim için. Aklımda MSI 1030 var Trendyol'da 1400 TL alınır mı sizin öneriniz nedir ikinci el almak istemiyorum güvensiz.

İkinci el RX 550 bakın olmazsa biraz daha ekleyip RX 560 bulabilirsiniz.

Çöp değil hâlâ idare eder.
Evet, eğer Intel F serisi veyahut normal Ryzen serisinden bir işlemci kullanılıyorsa görüntü almak için bu çöp idare edebilir. RX550 ucundan kıyısından idare ediyor şu dönemde.

Minimum RX550 seviyesinde bir kart tercih edin. RX550 alacaksanız da 128bit olmasına dikkat edin. 64Bit modeli alınmaz.

Senin i5-3470'in var bütçen çok az. HD Graphics ile mi oynarsın GT 1030'la mi? DDR3 için hayla iyi bir ekran kartı. Tabi siz i7'lere göre değil.

O işlemci için yine kötü bir kart. Bu zamanda her türlü yetersiz. Ayrıca i5-3470 için GT 1030 yine çok düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı