1500 TL gitar önerisi

Batuhanesk1

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. 1500 liram var ve akustik gitar almak istiyorum. Biliyorum bu zor ama gitardan anlayan birileri varsa ve bana öneride bulunurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

bütçenizi biraz aşıyor ama ben bunu öneririm.

bütçenizi biraz aşıyor ama ben bunu öneririm.
Bana kalırsa bu siteden almayın. Güvenilirliği hakkında pek bir fikrim yok araştırıp güvenilir bir yerden almanız daha iyi olacaktır.

Bütçenizi biraz aşıyor ama ben bunu öneririm.

Bana kalırsa bu siteden almayın. Güvenilirliği hakkında pek bir fikrim yok araştırıp güvenilir bir yerden almanız daha iyi olacaktır.

1400-1500 arasına pazarlıkla alabileceğimi düşünüyorum. Fakat bu gitarın kullanıcı yorumlarına göz attığımda klavyesinin çok da rahat olmadığı gibi şeyler duyuyorum siz hiç bu gitardan kullandınız mı? Kaç yıl götürür mesela?

1400-1500 arasına pazarlıkla alabileceğimi düşünüyorum. Fakat bu gitarın kullanıcı yorumlarına göz attığımda klavyesinin çok da rahat olmadığı gibi şeyler duyuyorum siz hiç bu gitardan kullandınız mı? Kaç yıl götürür mesela?
Hocam bu başlangıç seviyesi akustik gitarlardan. Kullanmadım fakat 1-2 yıl kadar önce bulunmaz hint kumaşı gibi bir şeydi bu alet (ucuzluğundan sebep). Akustik gitar almak istiyorsanız klasik gitar çalmayı biliyorsunuzdur herhalde. Yaşadığınız yerde müzik aletleri satan bir dükkan varsa deneyerek almanızı tavsiye ederim. Unutmayın; Gitarın iyisine değil, elinize aldığınızda onun size verdiği rahatlığa bakılır. Ben gitara ilk başladığım zamanlar kıytırıktan bir gitar aldım beni bir süre idare etti fakat sonrasında perde genişliği yüzünden çok çektim.

Hocam bu başlangıç seviyesi akustik gitarlardan. Kullanmadım fakat 1-2 yıl kadar önce bulunmaz hint kumaşı gibi bir şeydi bu alet (ucuzluğundan sebep). Akustik gitar almak istiyorsanız klasik gitar çalmayı biliyorsunuzdur herhalde. Yaşadığınız yerde müzik aletleri satan bir dükkan varsa deneyerek almanızı tavsiye ederim. Unutmayın; gitarın iyisine değil, elinize aldığınızda onun size verdiği rahatlığa bakılır. Ben gitara ilk başladığım zamanlar kıytırıktan bir gitar aldım beni bir süre idare etti fakat sonrasında perde genişliği yüzünden çok çektim.

Sağ olun teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı