1500 TL Hazır Sistem Tavsiyesi

Radebaugh

Hectopat
Makaleler
1
Aklımda şöyle bir şey var.
Oyun oynamayan ve yazılım ile uğraşan biri için yeterli midir?
Babam iş için alacak.
Eğer güzel ise ben de almak istiyorum. Önerimiz nedir?

Babam iş için alacak.

Şaka mısın 1500 TL'ye sistem ne? Git ekmek al o paraya (abarttım ama harbiden)

Bilgisayar ayakta durursa şanslısınız vallahi o deyim.

Babam iş için alacak.

Evet iş için neredeyse uyumlu bir cihaz fakat ilerledikçe ısınma tozlanma gibi sorunlar çıkarabilir. Onun dışında bu fiyata güzel bir bilgisayar.

Şaka mısın 1500 TL'ye sistem ne? Git ekmek al o paraya (abarttım ama harbiden)

Bilgisayar ayakta durursa şanslısınız vallahi o deyim.

Eğer bilgisayar kullanılmış ve içinde boş şeyler varsa format atarak düşük bir işletim sistemi yükleyip, bilgisayarın temizlik bakımını yaptırdıktan sonra kullanabilir, ama ne kadar gider bilmiyorum. Ben mesela 2019 Mayıs'ta 2000 TL bilgisayar topladım şu an hala sıkıntısız gidiyorum tek sıkıntım geçen gün format attım ve çözünürlük sorunları çıktı, bunu da düzeltmeye çalışacağım inşallah.

Eğer bilgisayar kullanılmış ve içinde boş şeyler varsa format atarak düşük bir işletim sistemi yükleyip, bilgisayarın temizlik bakımını yaptırdıktan sonra kullanabilir, ama ne kadar gider bilmiyorum. Ben mesela 2019 Mayıs'ta 2000 TL bilgisayar topladım şu an hala sıkıntısız gidiyorum tek sıkıntım geçen gün format attım ve çözünürlük sorunları çıktı, bunu da düzeltmeye çalışacağım inşallah.

1500 TL PC'nin Windows XP de kasmaması mucize olur bence hiçbir işe yaramaz iç içinde kullanılmaz sadece senet bilgisayarı olarak anca 20 FPS kullanılır.

Babam iş için alacak.
İlanda 10 adet üzeri için toplu satış diyor.

Babam iş için alacak.

Hocam 1500TL'ye uygun fiyatlı daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz 2. el tabii ki.
1500 TL PC'nin Windows XP de kasmaması mucize olur bence hiçbir işe yaramaz iç içinde kullanılmaz sadece senet bilgisayarı olarak anca 20 FPS kullanılır.
Ne alaka hocam bu konu hakkında bilgi sahibi değilsen lütfen yorum yapma 30 senelik bir pc değil o ayrıca XP nedir win10pro kullanır o kasa da fakat ekran kartı olmadığından dolayı oyun vb. işleri kısıtlı olarak yapar.

Sanırım ekran kartı GTX 560 alınabilir.

Geri
Yukarı