1500 TL Hazır Sistem Tavsiyesi

FPS sadece oyun için olan bir kavram değil cahillinizi belli etmeyin bu kadar fazla.

Cahillik senin yaptığın FPS diyorsun nerede olduğunu söylemiyorsun ve XP de bir de zor kaldırır diyorsun bu dediğin zırvalıktan başka bir şey değil sanki 30 senelik bir sistem ayrıca 1.5k git ekmek al gibi sözler söylüyorsun milletin bütçesini yargılamak sana kalmadı yaşın ve tecrüben belli oluyor zaten sen git biraz daha araştır bu piyasayı öyle gel kardeşim hadi.

1500 TL PC'nin Windows XP de kasmaması mucize olur bence hiçbir işe yaramaz iç içinde kullanılmaz sadece senet bilgisayarı olarak anca 20 FPS kullanılır.
Bu pc çok kötü içine win 7 yükleniyorsa çok eski bir sistem olması lazım işlemcisi`de çok kötü ve eski.
Şaka mısın 1500 TL'ye sistem ne? Git ekmek al o paraya (abarttım ama harbiden)

Bilgisayar ayakta durursa şanslısınız vallahi o deyim.
Oyun testlerinde öyle demiyor ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bilgisi olmayanlar yazmasa.
FPS sadece oyun için olan bir kavram değil cahillinizi belli etmeyin bu kadar fazla.
Sistemin aynısı bir yakınımda var.
Gayet güzel Windows 7 açıyor.
Düşük ayarlarda oyun oynatıyor.
Kendi cahilliğimizden bahsediyorsunuz sanırım.

Oyun testlerinde öyle demiyor ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bilgisi olmayanlar yazmasa.

Kendi cahilliğimizden bahsediyorsunuz sanırım.
Hocam sistem eski diye çöp zannediyorlar, daha iyi 2.el toplama sistemler alınabilir, tabi ki bu sistem de iyi sayılır.
FPS nedir?
Frames Per Second:

Saniyelik Görüntü Sayısı ya da çerçeve oranı, saniyedeki çerçeve sayısı ve çerçeve frekansı olarak da bilinir, bir görüntüleme aygıtının ürettiği çerçeve adı verilen benzersiz sıralı görüntülerin frekansıdır.

Aklımda şöyle bir şey var.
Oyun oynamayan ve yazılım ile uğraşan biri için yeterli midir?
Babam iş için alacak.
Eğer güzel ise ben de almak istiyorum. Önerimiz nedir?

Bu fiyata uğraşırsanız daha iyilerini bulucağınızı düşünüyorum.

O kadar küçümsemelerini ben de anlamadım, Q9400 - 4 GB RAM - SSD'li bir bilgisayar bile çok rahat Windows 10 son sürüm kaldırabiliyorsa i5 3470 hayli hayli kaldırır. Q9400, 2008'in işlemcisi sonuçta; i5 3470 ise 2012'de çıkmış, 4 çekirdekli gayet güzel bir işlemci. Dahili grafiği de var, madem oyun oynanmayacak o zaman ekran kartı almak yerine işlemciyi i7 3770 falan yapın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı