1500 TL Hazır sistem tavsiyesi

Yusuf ozcelik

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL bütçe ile hazır sistem tavsiyeleriniz nelerdir? Beklentimiz LoL 100 FPS. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL bütçe ile hazır sistem tavsiyeleriniz nelerdir? Beklentimiz LoL 100 FPS. Şimdiden teşekkür ederim.
Eğer bütçeni 200 tl daha arttırabilirsen kesinlikle sana bunu tavsiye ediyorum :
AMD Raven Ridge Ryzen ™ 3 2200G 3.5GHz, 8GB DDR4 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu PC
AMD'nin yeni çıkan APU işlemcisi ile ekran kartına gerek kalmadan lol'ü rahatça 100 fps üstü oynayabilirsin. Hatta çoğu oyunu low ayarlarda 1080p'de 30 fps üstü oynayabilirsin.

@lilpump
Bu sistemdeki anakart şaka gibi gerçekten.
HDMI çıkışı yok anakart'ta...
VGA cıkısıda yok, hadi onu kabul edebilirizde.
anakart.png

O fiyata DDR4 3000MHz sistem topladım, sinerjinin kendi sitesinden. :D

Eğer bütçeni 200 tl daha arttırabilirsen kesinlikle sana bunu tavsiye ediyorum :
AMD Raven Ridge Ryzen ™ 3 2200G 3.5GHz, 8GB DDR4 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu PC
AMD'nin yeni çıkan APU işlemcisi ile ekran kartına gerek kalmadan lol'ü rahatça 100 fps üstü oynayabilirsin. Hatta çoğu oyunu low ayarlarda 1080p'de 30 fps üstü oynayabilirsin.
Sizin dediğiniz 2400G'deki ekran kartı. 2200G'deki ekran kartı tam patates. CS: GO'da 45-60 fps yazıyor 1080P'de

Araştırıp öyle konuşsaydınız milletin kafasını karıştırmazdınız.
1080P 45 Fps filan vermiyor.
Kafanıza göre şeyler yazıyorsunuz.

Araştırıp öyle konuşsaydınız milletin kafasını karıştırmazdınız.
1080P 45 Fps filan vermiyor.
Kafanıza göre şeyler yazıyorsunuz.
2200G'de Vega 8 ekran kartı kullanılıyor. Kendim test etmedim tabii ki, diğer kullanıcıların yaptığı testlerde bu sonucu gördüm.

CS GO da 250 FPS alıyor bu CPU, sinerji testlerini yapmış. Dikkatli izleyiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@yusuf ozcelik
İleride paran olursa, bir 8 GB Ram daha takıp Dual Channel yapabilirsin.
3000MHz ram ile, daha dahili GPU daha performanslı çalışacaktır.
Ayrıca benim önerdigim anakart ın üzeri daha bir dolu.
Teknobiyotiğin anakartı çok boş, resimde gördün zaten.

pc.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı