1500 TL kablosuz mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

kardanadam123

Hectopat
Merhaba,

Kablosuz bir mekanik klavye ihtiyacım var. İki gündür araştırıyorum fakat işin içinden bir türlü çıkamadım. Bu konuda destek olabilirseniz çok sevinirim. Klavyede aradığım özellikler ise aşağıda yer almaktadır.

• Küçük bir klavye olmalı.
  • Kablosuz olmalı.
  • Sessiz olmalı.

Merhaba,

Kablosuz bir mekanik klavye ihtiyacım var. İki gündür araştırıyorum fakat işin içinden bir türlü çıkamadım. Bu konuda destek olabilirseniz çok sevinirim. Klavyede aradığım özellikler ise aşağıda yer almaktadır.

• Küçük bir klavye olmalı.
  • Kablosuz olmalı.
  • Sessiz olmalı.
En iyisi Tk68'dir. Banggood üzerinden alın. Sarı switch öneririm. Alırken hızlı kargo (Türkiye Direct Mail) seçin ve BGRATON kodunu kullanın. Asus fena değil, K530'u önermem bu bütçede.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Tk68 satın almaya karar verdim. Birkaç gün gelecek tavsiyeleri bekleyeceğim ve kararımı değiştiren bir ürün olmaz ise Tk68 ürününü sipariş vereceğim.

Son olarak 500-1000 TL arasında kablosuz mouse önerisi de verebilirseniz çok sevinirim.

@KeyN_N , @Xeonayp 🙏

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Tk68 satın almaya karar verdim. Birkaç gün gelecek tavsiyeleri bekleyeceğim ve kararımı değiştiren bir ürün olmaz ise Tk68 ürününü sipariş vereceğim.

Son olarak 500-1000 TL arasında kablosuz mouse önerisi de verebilirseniz çok sevinirim.

@KeyN_N , @Xeonayp 🙏
Eğer Palm tutuyorsanız Model D Wireless öneririm. Claw tutuyorsanız Fury Z öneririm, ben Fury Z kullanıyorum.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. TK68 satın almaya karar verdim. Birkaç gün gelecek tavsiyeleri bekleyeceğim ve kararımı değiştiren bir ürün olmaz ise TK68 ürününü sipariş vereceğim.

@KeyN_N, @Xeonayp 🙏

Dostum TK68'i aldın mı aldıysan kaç günde geldi ve deneyimlerin nelerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı