1500 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

pxavzz

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
1500 TL bandinda kablosuz oyuncu kulakligi ariyorum. Fiyatta biraz cikabilirim ama 2000 TL'yi gecmesin.

Onerilerinizi bekliyorum. Logitech'in G435 modeline biraz baktim ama hoparlör kisminda file gibi kumas yokmus. Rahatsiz eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
LOGITECH G Pro X 7.1 Surround Ses Kablolu Kulak Üstü Gaming Kulaklık kendim kablosuzunu kullanıyorum. Bunun tek farkı kablolu olması 2 senedir kullanıyorum öneririm. HyperX hiç kullanmadım ama ona da iyi diyorlar.

LOGITECH G Pro X 7.1 Surround Ses Kablolu Kulak Üstü Gaming Kulaklık kendim kablosuzunu kullanıyorum. Bunun tek farkı kablolu olması 2 senedir kullanıyorum öneririm. HyperX hiç kullanmadım ama ona da iyi diyorlar.
Aynı ve ucuz hocam.

Aynı ve ucuz hocam.

Guzel kulaklık hocam fakat uzun suredir Arctis 1 kablolusunu kullaniyordum ve artik kablosuz kulakligin ozgurlugunu istiyorum gibi o yuzden kablosuz olmasi onemli.

Guzel kulaklık hocam fakat uzun suredir Arctis 1 kablolusunu kullaniyordum ve artik kablosuz kulakligin ozgurlugunu istiyorum gibi o yuzden kablosuz olmasi onemli.
Kablosuz tabii ki çok büyük rahatlık fakat aynı fiyatta kablosuz arayışına girince kalite biraz düşüyor.

Aynı ve ucuz hocam.
Doğrudur hocam fakat zevk meselesi şahsen ben üstünde LoL olan kulaklığı almak istemezdim birkaç yüz lira için. Oyunu oynamıyorum bile. Dediğim gibi kişiye kalmış.

Kablosuz tabii ki çok büyük rahatlık fakat aynı fiyatta kablosuz arayışına girince kalite biraz düşüyor.

Dusunecegim hocam.

Dün bugün biraz arastirdim ve Logitech G435, Corsair HS70 Pro veya Razer Barracuda X'e yakınım şu anlık kullanan veya bilgisi olan varsa beni aydınlatsın lütfen. Bir de eğer yazdıklarım gerçekten iyi değilse Corsair Void Elite veya Logitech G733 alabilirim bütçemi aşarak ama ilk aşamada onları düşünmüyorum. Ne dersiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı