1500 TL klavye+mouse önerisi

@Berkay Kiraz yakıştıramadım sana Apex 3 ve Rival 3 neyin nesi oluyor.

@Sparus sen de bil ki Rival 3 önerilmemeli. Kronik LOD sorunu ve scroll tuşu sorunu mevcut.

Öneriler:

Corsair K55 modeli de olur.

Konumu takip etmeni öneririm. @JakerT4 hocam ile beraber hazırladığımız bu çözüm konusunda dosya güncellemesi yapacağız.

Hocam bilek desteği var mı bilmiyorum ama bunlar kullanış açısından çok iyi: GameBooster G918 Fire Storm Beyaz RGB red switch ve Glorius Model D. Az daha biriktirip bunları alabilirsiniz, fazla sağlam ve kullanışlı.
Glorius Model D tamam da GameBooster G918 ne alaka? Çöpten daha beter :)

Son düzenleme:
Glorius Model D tamam da GameBooster G918 ne alaka? Çöpten daha beter :)
Hocam o kadar da kötü değil aslında. Oetumu red switch, fonksiyon tuşları, değiştirilebilir renkler ve daha fazla şey bulunuyor. Mesela bende marketteki klavyelerin en iyilerinden biri olan Polygold PG-956 var, ve ondan kat kat iyi olduğunu düşünüyorum. Siz de eleştiri sebeplerinizi belirtirseniz sevinirim.

Hocam o kadar da kötü değil aslında. Oetumu red switch, fonksiyon tuşları, değiştirilebilir renkler ve daha fazla şey bulunuyor. Mesela bende marketteki klavyelerin en iyilerinden biri olan Polygold PG-956 var, ve ondan kat kat iyi olduğunu düşünüyorum. Siz de eleştiri sebeplerinizi belirtirseniz sevinirim.
Outemu Red Switch olsa ne olacak bir sürü sorun çıkaran bir klavye hocam :)

@Lusyz klavyeyi tam olarak anlat. JakerT4 hocamı etiketlesem zamanı olmadığı için gram cevap yazmayacağını biliyorum artık öğrendim, beğeni atıp gidiyor çünkü.

Bakayım hocam. Bekleyin. Bilek destekli olan ve NumLock'u olan bir klavye bulacağım. Fakat SteelSeries olan yoktur.

Güzel bir klavyedir hocam. Bakabilirsiniz.

Marka bütünlüğü isterseniz bu mouse sensörü ile ve geri kalan özellikleri ile de gerçekten çok başarılıdır.

Hocam konuyu tekrar açtım ama bir şey soracağım. Bu klavye birkaç yerde 1200-1500 TL arasında İtopya'da 849 TL bakar mısınız farklı mı?

Hocam konuyu tekrar açtım ama bir şey soracağım. Bu klavye birkaç yerde 1200-1500 TL arasında İtopya'da 849 TL bakar mısınız farklı mı?
Hayır hocam aynısı. İndirimde. Stoğu bitmişti yenilemişler. Almayı düşünüyorsanız bekletmeden alın.

Bütçe en fazla 1500 olacak şekilde klavye + mouse önerisi. Eğer 1500 TL'yi geçmezse uygun fiyata mouse ped de alabilirim.
Mouse için : Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu derim klavye hakkında çok bilgim yok ama Glorious un hissiyatı çok hoşuma gidiyor o olmazsa şu da olabilir Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı