1500 TL klavye önerisi

wu tang arisi

Decapat
Merhabalar.

2016 yılından beri Logitech G103 kullanmaktayım; klavye hala taş gibi çalışıyor ama geçen 6 senenin ardından epey yıprandı, estetik olarak çok kötü bir durumda. Ben de bütün bilgisayarımı ve ekipmanlarını baştan aşağı değiştirdim bir tek klavyem eskisi kaldı.

Aklımda Logitech G413, Logitech G513 ve HP Omen Encoder var. Bu işlerden switchlerden falan pek anlayan birisi değilim. Seslerle sorunum yok; oyunlar için tatmin edici olsun, yazma hissiyatı güzel olsun ve en önemlisi uzun ömürlü olsun. Kâfi.

Bir öneride bulunursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Makaleler
12
Yer
Ankara
Asus Rog Scope bu gece 1200 TL'ye düştü İncehesap Gaming Gecesinde. Stok varsa alabilirsin.

Ekleme: Stok bitmiş.

Onun yerine Asus TUF K7 al. 1500 TL içerisinde en iyisi. Bende yakında alacağım.

NowaxSenpaii

Centipat
Merhabalar.

2016 yılından beri Logitech G103 kullanmaktayım; klavye hala taş gibi çalışıyor ama geçen 6 senenin ardından epey yıprandı, estetik olarak çok kötü bir durumda. Ben de bütün bilgisayarımı ve ekipmanlarını baştan aşağı değiştirdim bir tek klavyem eskisi kaldı.

Aklımda Logitech G413, Logitech G513 ve HP Omen encoder var. Bu işlerden Switch'lerden falan pek anlayan birisi değilim. Seslerle sorunum yok; oyunlar için tatmin edici olsun, yazma hissiyatı güzel olsun ve en önemlisi uzun ömürlü olsun. Kâfi.

Bir öneride bulunursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

%60 klavye isterseniz bunu öneririm.

BBatuhan

Decipat
Yer
İzmir

The Theseus

Hectopat
Yer
Kilis
Yukarı