1500 TL klavye önerisi

wu tang arisi

Hectopat
Merhabalar.

2016 yılından beri Logitech G103 kullanmaktayım; klavye hala taş gibi çalışıyor ama geçen 6 senenin ardından epey yıprandı, estetik olarak çok kötü bir durumda. Ben de bütün bilgisayarımı ve ekipmanlarını baştan aşağı değiştirdim bir tek klavyem eskisi kaldı.

Aklımda Logitech G413, Logitech G513 ve HP Omen Encoder var. Bu işlerden switchlerden falan pek anlayan birisi değilim. Seslerle sorunum yok; oyunlar için tatmin edici olsun, yazma hissiyatı güzel olsun ve en önemlisi uzun ömürlü olsun. Kâfi.

Bir öneride bulunursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Merhabalar.

2016 yılından beri Logitech G103 kullanmaktayım; klavye hala taş gibi çalışıyor ama geçen 6 senenin ardından epey yıprandı, estetik olarak çok kötü bir durumda. Ben de bütün bilgisayarımı ve ekipmanlarını baştan aşağı değiştirdim bir tek klavyem eskisi kaldı.

Aklımda Logitech G413, Logitech G513 ve HP Omen encoder var. Bu işlerden Switch'lerden falan pek anlayan birisi değilim. Seslerle sorunum yok; oyunlar için tatmin edici olsun, yazma hissiyatı güzel olsun ve en önemlisi uzun ömürlü olsun. Kâfi.

Bir öneride bulunursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

%60 klavye isterseniz bunu öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı