1500 TL klavye önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ürünü bayağıdır görüyordum ama fiyatı 1600 liralarda uçuk olduğundan bulaşmamıştım. 1100 lira bandına çok iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bunu satın alıyorum, teşekkür ederim dostum.

Hangi sorun? Kaynak?
Foruma da bakabilirsiniz, internete de yazabilirsiniz, Amazon'dan yorumlara bakmanız bile yeterli olacaktır. GX anahtarlar Romer-G'lerden daha dayanıklılar ama hala bu fiyatı hak etmiyor bu klavye, çok daha iyi seçenekler var aynı fiyatta.

Konuya dönersek ikisi arasında Alloy Origins önereceğim.

Hocam 2K gözüküyor, indirim vardı sanırım siz atarken, bitmiş.

Hocam 2K gözüküyor, indirim vardı sanırım siz atarken.
Aynen. Paylaşırken 1100 TL seviyesindeydi.

Bu ürünü bayağıdır görüyordum ama fiyatı 1600 liralarda uçuk olduğundan bulaşmamıştım. 1100 lira bandına çok iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bunu satın alıyorum, teşekkür ederim dostum.
Umarım size güzel ve uzun bir deneyim bırakır.

Foruma da bakabilirsiniz, internete de yazabilirsiniz, Amazon'dan yorumlara bakmanız bile yeterli olacaktır. Gx anahtarlar Romer G'lerden daha dayanıklılar ama hala bu fiyatı hak etmiyor bu klavye, çok daha iyi seçenekler var aynı fiyatta.

Konuya dönersek ikisi arasında alloy Origins önereceğim.

Hocam 2K gözüküyor, indirim vardı sanırım siz atarken, bitmiş.

Burada sizin yapmanız gereken kaynak gösterip sorunlarını düzgünce açıklamak. Bunu yapamadığınıza göre bir yerde birisi kronik sorunlu demiş sizde ezberden bize söylüyorsunuz. Kaç mesajdır lafı dolandırıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı