1500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

LexonTR

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, geçtiğimiz yıllarda Galax Stealth STL-03 ve James Donkey'in ucuz bir mekanik klavyesini kullandım. Bunların her ikisi de 9 ay sonra Switch kısmında sorunlar çıkartmaya başladı. Çift basma veya basmama gibi sorunlar. Galax'ın hotswap özelliği olduğu için Switch'leri değiştirince sorun azalmış olsa da içinden çıkan Switch'ler az olduğu için tüm tuşları düzeltmek mümkün değildi. Bu tecrübeler sonunda sizlerden uzun kullanım sağlayacak klavye önerileri bekliyorum. Programlama ve oyun için uygun olması tercihim.

Merhaba, geçtiğimiz yıllarda Galax Stealth STL-03 ve James Donkey'in ucuz bir mekanik klavyesini kullandım. Bunların her ikisi de 9 ay sonra Switch kısmında sorunlar çıkartmaya başladı. Çift basma veya basmama gibi sorunlar. Galax'ın hotswap özelliği olduğu için Switch'leri değiştirince sorun azalmış olsa da içinden çıkan Switch'ler az olduğu için tüm tuşları düzeltmek mümkün değildi. Bu tecrübeler sonunda sizlerden uzun kullanım sağlayacak klavye önerileri bekliyorum. Programlama ve oyun için uygun olması tercihim.

bende bu kalvyeyi kullanıyorum tavsiye ederim üstüne 200 tl koymanız lazım ama

Razer Blackwidow`u ben de öneririm muhteşem bir klavye ama sesi çok yüksek daktilo gibi ben hoşlandığım için bunu tercih etmiştim.

Screenshot_4.png

Bu yoruma ne diyorsunuz?
@Varteg @MustafaDağtekin

Eğer İngilizce dil destekli klavye kullanırım dersen şunu 11.11 indirimlerini bekleyebilirsin. 1500'e düşer umarım.

Eğer İngilizce dil destekli klavye kullanırım dersen şunu 11.11 indirimlerini bekleyebilirsin. 1500'e düşer umarım.

Öneri için teşekkürler. Zaten son 2 yıldır ingilizce dizilimde kullanıyorum.

Türkçe dil dizilimi olarak bir de bu var. 1500'e düşürüler mi bilmiyorum.

Bir de HyperX'in bu modeli var İngilizce. Bunda yön tuşları bulunuyor, üstte önerdiğimdekinde yön tuşları yok %60 olduğu için. Bilmem kullanıyor musun yön tuşlarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı