1500 TL Mekanik Klavye önerisi

Bütçe
1500

klavye22

Femtopat
Daha fazla  
Hangi klavyeyi almalıyım, mekanik, kırmızı, mavi anahtarlı. Bir sürü özellik var ve kafam karışık. Bana klavye önerirseniz sevinirim.
1500 TL ve aşağısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blue Switch daktilo, red Switch klasik ve tok bir sese sahip. Yüksek ses sizin için sorunsa Blue Switch almayın.

Bu iki ürüne bakabilirsiniz.
bilmiyorum ki, zaten kadınım ve ellerim küçük ve sert basamam. önerdiğiniz klavyeyi değerlendiricağim rog hoşuma gitti

Kullandın mı? Dokunmatik gibi mi?

Dokunmatik sayılacak kadar değil. İnceleme videosunu ekledim. Bakabilirsiniz. Alışana kadar yanlış tuşa basabilirsiniz, ürünü alan çoğu kişi böyle söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem Blue hem de red Switch'i Media mark veya Teknosa da kendiniz deneyerek kafanızda bir şey oluşturabilirsiniz. Ona göre karar verip internetten sipariş verebilirsiniz.

Hem Blue hem de red Switch'i Media mark veya Teknosa da kendiniz deneyerek kafanızda bir şey oluşturabilirsiniz. Ona göre karar verip internetten sipariş verebilirsiniz.
ama bunu kim yapacak ki çok uzak bizim eve ben kullananlardan gerçek bir tavsiye istiyorum. belki daha kaliteli klavyelerden bulabilirim, evden çıkmadaan onca yolu tepmeden.

Dokunmatik sayılacak kadar değil. İnceleme videosunu ekledim. Bakabilirsiniz. Alışana kadar yanlış tuşa basabilirsiniz, ürünü alan çoğu kişi böyle söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
aa şok oldum nasıl buldun bunu hiç bilmiyordum böyle bir incelemenin varolduğunu.

Ama bunu kim yapacak ki çok uzak bizim eve ben kullananlardan gerçek bir tavsiye istiyorum. Belki daha kaliteli klavyelerden bulabilirim, evden çıkmadaan onca yolu tepmeden.

Bu videoda sesleri mevcut. Dediğim gibi Blue daktilo benzeri bir sese sahip. Red ise daha tok ve klasik bir sese sahip.

Bu videoda sesleri mevcut. Dediğim gibi Blue daktilo benzeri bir sese sahip. Red ise daha tok ve klasik bir sese sahip.

vay be düşüp bayılıcağım nerdeyse çok şaşırdım az daha çok fena sesli bir şeyler alabilirdim ve pişman olabilirdim bu seçimim yüzünden

Yeni konular

Geri
Yukarı